Atoderm Xereane

Nomierinošs, barojošs dermokosmētikas balzams ārstēšanas vai slimību izsausinātai ādai.

Ārstēšanas un patoloģiju novājināta āda

Āda, kas izsausināta ārstēšanas vai patoloģiju dēļ

MEDI-SECURE pieeja

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (bērniem, kas vecāki par 3 gadiem)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Efektivitāte pierādīta klīniskajā pētījumā

Dzīves kvalitāte uzlabojās par vairāk nekā 80%. *

  • Mitrina ādu un papildina lipīdus ārstēšanas vai slimību izsausinātā ādā.
  • Atjauno ādas barjeras struktūru.
  • Intensīvi un ilgstoši baro ādu.
  • Ātri samazina diskomforta sajūtu un niezi, pateicoties patentētajam ANTALGICINE™.
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Ar MEDI-SECURE pieeju BIODERMA rūpējas par jūsu novājināto ādu. MEDI-SECURE ir paredzēts ādas dabiskās ekosistēmas aizsardzībai un atjaunošanai, vienlaikus ieviešot stingrus piesardzības pasākumus, kas pielāgoti ādai, kuru novājinājusi ārstēšana vai slimības:
1. Rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas un aktīvās vielas, kuras ir atzinīgi novērtējuši mediķi, lai garantētu optimālu drošību.
2. Praktiskas un higiēniskas tūbiņas ar Tubairless™ tehnoloģiju, lai ierobežotu piesārņojuma risku.
3. Garantēti rezultāti, kurus apstiprina klīniski pētījumi, kas veikti medicīniskā un onkoloģiskā pārrraudzībā. Ādas sausums var rasties specifiskās situācijās. Ņemot vērā šīs ādas ekosistēmas īpatnības un saskaņā ar MEDI-SECURE pieeju, Bioderma ir izstrādājusi Atoderm Xereane - dermokosmētikas līdzekli noteiktu slimību vai ārstēšanas, it īpaši diabēta, dialīzes vai pretvēža terapiju, izsausinātai ādai. 1/ BARO : PANTENOLS palīdz uzlabot ādas mitrināšanu un atbalsta ādas aizsargbarjeras lomu. Ar jojoba vasku un šī sviestu bagātinātā tekstūra nodrošina ādas intensīvu, ilgstošu barošanu. 2/ KOMFORTS UN IZTURĪBA: Aktīvā sastāvdaļa ANTALGICINE™ tiek lietota diskomforta sajūtas mazināšanai.
Trīs cukuri nostiprina ādas izturību. Šī aktīvo vielu kombinācija palīdz samazināt niezes sajūtu.

Mūsu pieeja respektē NAOS ekobioloģijas principus, lai labāk saglabātu ādas ekosistēmu un stiprinātu tās dabiskos mehānismus.
Tā vietā, lai pārmērīgi ārstētu ādu, tai jāiemācās pareizi darboties.

Ķermenis
Seja

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Notīriet ādu ar maigu higiēnas līdzekli. Dodiet priekšroku dušai, nevis ilgai vannas peldei. Nemazgājieties ar pārāk karstu ūdeni.
  • Solis 2 Viegli nosusiniet ādu, lai netraumētu rētas.
  • Solis 3 Uzklājiet Atoderm Xereane vienu vai divas reizes dienā sejai un/vai ķermenim.

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet sejai un/vai ķermenim pēc ādas attīrīšanas ar maigu higiēnas līdzekli.

Nemazgājieties ar pārāk karstu ūdeni. Izvairieties no ilgas vannošanās. Izvairieties no tādu skrubju lietošanas, kas bojā ādu. Ja ādas sausums neizzūd, tad konsultējieties ar ārstu vai farmaceitu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Barošana
Tūlītēji baro ādu: 90% (1)
Produkta panesība: 100% (1)


Samazina diskomforta sajūtu un niezi
Remdē saspringuma un niezes sajūtu: 86% (2)

Skatīt avotus


Samazina ādas sausumu
Ādas sausuma samazināšanās: 95% pacientu
50% no kuriem vairs nebija sausa āda (3)


Nomierina
Niezes sajūta samazināta par 90% (3)
Kairinājuma sajūta samazināta par 77,8% (3)


Ietekme uz ikdienas dzīvi
Samazina ietekmi uz dzīves kvalitāti: -80% (3)

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

MEDI-SECURE ir paredzēts tam, lai aizsargātu un atjaunotu ādas dabisko ekosistēmu, vienlaikus ieviešot stingrus piesardzības pasākumus, kas pielāgoti ādai, ko novājinājušas ārstniecības procedūras vai patoloģijas. Rūpīgi izvēlētas sastāvdaļas un aktīvās sastāvdaļas, kuras atzīst veselības speciālisti, lai garantētu optimālu drošību. Garantēti rezultāti, kas balstās uz klīniskajiem pētījumiem, kas veikti medicīniskā un onkoloģiskā uzraudzībā. Praktiskajām un higiēniskajām tūbiņām tiek izmantota TubairlessTM tehnoloģija, kas ierobežo piesārņojuma risku.

Diskomforta sajūtas, kā arī kasīšana var izjaukt ādas dabisko atjaunošanās procesu. Šī tehnoloģija palīdz regulēt ādas reaktivitāti. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu