Atoderm SOS spray

Pretniezes reflekss tūlītējam atvieglojumam.

Mērķtiecīga ādas kopšana konkrētiem gadījumiem

Sausa vai ļoti sausa jutīga āda Ļoti sausa, sakairināta vai atopiska jutīga āda

Skin relief tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniskā pētījumā pierādīta efektivitāte

Nomierina niezi 60 sekundēs un iedarbojas 6 stundu garumā.*

 • Nomierina niezes sajūtu 60 sekunžu laikā un darbojas 6 stundu garumā*
 • Samazina tieksmi kasīties un nodrošina tūlītēju komfortu
 • Nodrošina tūlītēju svaiguma sajūtu
 • Ļoti laba panesība 
 • Nekomedogēnisks 
 • Īpaši viegla tekstūra 
 • Bez aromāta 
 • Īpaši ātra 360° lietošana vienā vienkāršā solī
 • Neatstāj traipus uz apģērba
 • Piemērots kairinātai, sausai vai ļoti sausai, jutīgai ādai
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Atoderm SOS Spray ir iedvesmojis jauniem zinātniskiem atklājumiem: tika noteikti 2 jauni bioloģiskie mērķi, kas izraisa niezi ādai ar noslieci uz atopiju vai psoriāzi. Šis līdzeklis iedarbojas arī uz citiem bioloģiskiem norises ceļiem vispusīgai iedarbībai uz biežu vai īslaicīgu niezi. Jaunā Skin Relief tehnoloģija (satur amboras un zaļās tējas ekstraktus) kopā ar pazīstamo nomierinošo dermatoloģisko aktīvo sastāvdaļu - enoksolonu jau pašā sākumā bloķē to bioloģisko procesu, kas atbild par niezi un tieši iedarbojas uz katru no norises ceļiem. Skin Barrier Therapy™ patents aizsargā pat vissausāko ādu no baktērijām, kas izraisa niezes pastiprināšanos. Visbeidzot, PP vitamīns un skvalāns papildina formulu, lai nodrošinātu lipīdus, kas nepieciešami, lai stiprinātu ādas barjeru. Patentētais dabiskais D.A.F. (Dermatological Advanced Formula) komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni. Rezultāti: Āda tiek nekavējoties nomierināta, un ilgstoši tiek mazināta tieksme to kasīt. Tūlītējam komfortam, ilgstošai mitrināšanai un intensīvai aizsardzībai.

Seja
Ķermenis
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Lietojiet tik bieži, cik nepieciešams

 • Solis 1 Izsmidzināt uz tīras ādas no 20 cm attāluma.
 • Solis 2 Izlīdziniet, ja nepieciešams.
 • Solis 3 Ļaujiet nožūt.

Pirms uzklāšanas uz sejas, izsmidziniet to plaukstā. Neieelpot. Drīkst lietot jaundzimušajiem, izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus. Šis produkts nav zāles. Ja nav ādas stāvokļa uzlabošanās vai ja problēmas joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu. Lieto atsevišķi vai kopā ar ārstēšanu pēc ārsta ieteikuma. Brīdinājums: flakons zem spiediena: sildot, var pārsprāgt. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas liesmas un citiem aizdegšanās avotiem. Nesmēķēt. Nedrīkst caurdurt un dedzināt, pat tukšu flakonu. Sargāt no saules. Nepakļaut temperatūrai, kas pārsniedz 50°C/122°F. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Būdama vai nu bieža, vai īslaicīga, nieze var būt saistīta ar sausu ādu, senilo kserozi, kontakta ekzēmu, hronisku nātreni, atopisko dermatītu vai psoriāzi. Turklāt daži «ārējie faktori» var pasliktināt ādas stāvokli un izraisīt spēcīgu niezi. Kā piemēru var minēt cietu ūdeni, nepiemērotu tīrīšanas līdzekļu lietošanu, salu, temperatūras svārstības un gaisa piesārņojumu. Savukārt ādas kasīšana var radīt infekcijas risku. Jo vairāk cilvēks kasa ādu, jo lielāka ir iespējamība to pakļaut mikrobiem. Tad iestājas tā sauktais apburtais loks. Nieze var būtiski ietekmēt ikdienas dzīves kvalitāti. Tā rada miega traucējumus, diskomfortu ikdienas aktivitātēs, garastāvokļa svārstības, pastiprinātu trauksmi, vispārēju sliktu pašsajūtu un daudz ko citu. Lai kādi būtu niezes cēloņi, tā var traucēt jebkurā diennakts laikā, arī naktī. Tad tieksme kasīt ādu kļūst īpaši grūti pārvarama - āda kļūst sarkana un sakairināta.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Remdē niezi

Āda tiek nomierināta 60 sekunžu laikā*

Samazinās tieksme kasīties: 99%*

Skatīt avotus

 Remdē niezi

Āda tiek nomierināta 6 stundu garumā*

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Niezi, kas bieži ir saistīta ar dermatoloģiskiem traucējumiem, var izraisīt dažādi cēloņi. Šī tehnoloģija nomierina ādu un samazina vēlmi kasīties. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Baktērijas dabiski atrodas uz ādas virsmas un ir nepieciešamas tās līdzsvaram. Gadījumā, ja ādai ir nosliece uz atopiju, dažu baktēriju pārmērīgs daudzums var pasliktināt tās stāvokli. Šis patentētais komplekss ierobežo šo baktēriju saķeri ar ādas virsmu. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu