Atoderm Préventive

Barojošs un ādu nostiprinošs krēms, kas ierobežo ādas sausuma pastiprināšanos, sākot jau no dzimšanas.

Ikdienas ādas kopšana

Sausa vai ļoti sausa jutīga āda Ļoti sausa, sakairināta vai atopiska jutīga āda

Skin barrier therapy™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Bērni, Zīdaiņi

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniskā pētījumā pierādīta efektivitāte

Pēc 29 lietošanas dienām samazina ādas sausumu par 64%.*

  • Ierobežo ādas sausuma pastiprināšanos jau no dzimšanas
  • Stiprina un aizsargā ādu
  • Ļoti laba panesība 
  • Tekstūra, kas rada īpašu komforta sajūtu 
  • Ātra uzsūkšanās 
  • Viegls aromāts 
  • Piemērots ļoti sausai vai potenciāli atopiskai, jutīgai ādai
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Atoderm Préventive ir ādu nostiprinošs un barojošs krēms, kas ierobežo ādas sausuma pastiprināšanos, sākot jau no dzimšanas. Ekskluzīvais Lipigenium™ komplekss palīdz atjaunot efektīvu ādas barjeru. Patentētais SKIN BARRIER THERAPY™ komplekss ierobežo noteiktu baktēriju (Staphylococcus aureus) piestiprināšanos ādas virsmai, kas var pastiprināt ādas sausumu.

Ķermenis
Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet Atoderm Preventive tīrai sejas un/vai ķermeņa ādai.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Drīkst lietot jaundzimušajiem, izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus. Nelietojiet bojātās vietās vai vietās, kur āda ir mitrojoša. Ja sausums joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

60% zīdaiņu piedzimst ar bojātu ādas barjeru, kā rezultātā āda ir ļoti sausa. Līdz viena gada vecumam 20% zīdaiņu attīstās atopiska āda, kurai raksturīgi smagi un atkārtoti sausuma periodi. Zinātnieku aprindās patlaban iesaka agri ārstēt zīdaiņus, lai saglabātu viņu veselīgo ādas barjeru.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Ierobežo ādas sausuma pastiprināšanos

Pēc 29 dienu lietošanas samazina ādas sausumu par 64% (1)


 Stiprina un aizsargā ādu

TEŪZ: -36% pēc 28 dienu lietošanas (2)

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Baktērijas dabiski atrodas uz ādas virsmas un ir nepieciešamas tās līdzsvaram. Gadījumā, ja ādai ir nosliece uz atopiju, dažu baktēriju pārmērīgs daudzums var pasliktināt tās stāvokli. Šis patentētais komplekss ierobežo šo baktēriju saķeri ar ādas virsmu. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ādai ir dabiska barjeras funkcija, kas aizsargā to no apkārtējās vides ietekmes. Sausas ādas, kurai ir nosliece uz atopiju, gadījumā šai barjerai trūkst lipīdu un olbaltumvielu, un tā vairs nespēlē savu lomu. Šī tehnoloģija palīdz atjaunot efektīvu ādas barjeru. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu