Atoderm Mains & ongles

Īpaši atjaunojoša un nomierinoša kopšana, kas turpinās arī pēc roku mazgāšanas.

Ikdienas ādas kopšana

Sausa vai ļoti sausa jutīga āda

D.A.F. Patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Bērni

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

+75% mitrināšana pēc 21 dienas.*

  • Mitrina
  • Atjauno
  • Nodrošina cimdu efektu: Ilgstošas iedarbības aizsargslānis
  • Nodrošina komforta un maiguma sajūtu
  • Noturīgi stiprina nagus
  • Netaukaina tekstūra 
  • Īpaši ātra uzsūkšanās
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Īpašā bioloģiskā viela (fosforilholīna atvasinājums) palīdz novērst ādas mitruma zudumu, tādējādi stiprinot ādas barjeru. Tas palīdz uztvert un noturēt apkārtējo ūdeni, pielāgojoties atmosfēras mitrumam. Šī eļļa baro un atjauno, atjaunojot ādas barjeras funkciju, lai nodrošinātu optimālu aizsardzību. Īpašā bioloģiskā viela uz virsmas rada aizsargājošu hidrogelu, kas saglabājas pat pēc atkārtotas mazgāšanas. Tas uztur ādu pastāvīgi mitrinātu un pasargātu no skarbiem ārējiem faktoriem. Tas ir tā dēvētais «cimdu efekts» D.A.F. patentētais dabiskais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni.

Rokas
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Katru dienu - tik bieži, cik nepieciešams

  • Solis 1 Uzklājiet uz rokām.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Sausas rokas ir izplatīta problēma lielākajai daļai iedzīvotāju. Ādas uzbūves īpatnības izskaidro, kādēļ roku āda ir sausāka un trauslāka. Tas tā ir tādēļ, ka roku ādā ir maz tauku dziedzeru, kas izdala lipīdus - ādas dabiskos aizsardzības nodrošinātājus. Turklāt rokas bieži cieš no vēja vai aukstuma, kā arī no ikdienas paradumiem, aktivitātēm un darbiem, kaut vai biežas roku mazgāšanas. Tāpat kā rokas, arī nagu veselību var būtiski novājināt ikdienas aktivitātes. Arī šajā gadījumā bieža mazgāšana var atstāt negatīvu ietekmi. Īpaši jāuzmanās no spēcīgu mazgāšanas līdzekļu izmantošanas, jo tie var noņemt aizsargājošos lipīdus no nagu virsmas un tos bojāt. Šīs neērtības var samazināt un novērst, ja regulāri tiek lietots mitrinošs roku krēms.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Nodrošina cimdu efektu

Rada aizsargslāni ar cimdiem līdzīgu efektu: 92% (1)


 Nodrošina komforta sajūtu

Tūlītēji nomierina ādu: 96% (1)


 Nelipīga tekstūra: 100% (1)

Skatīt avotus

 Mitrina

24 stundu mitrināšana (2)

Mitrināšana: + 75% pēc 21 dienām (3)


 Atjauno

Atjauno bojātu roku ādu: 96% (1)

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu