Atoderm Intensive gel-crème

Intensīvi novērš niezi. Īpaši atsvaidzinoša barojoša kopšana.

Ikdienas ādas kopšana

Ļoti sausa, sakairināta vai atopiska jutīga āda

Skin barrier therapy™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Ērts ģimenei

Klīniskajos pētījumos pierādīta efektivitāte

Tūlītēja efektivitāte pret niezi, kas saglabājas 24 stundu garumā: 100%.*

 • Nomierina un mazina niezi
 • Stiprina un atjauno lipīdus
 • 24 stundu mitrināšana
 • Tūlītēja svaiguma sajūta

Īstenots ar jaunajiem Eiropas dermatoloģijas ieteikumiem atopiskās ekzēmas ārstēšanā: «Emollient PLUS**» kategorija.

 • Viegla, nelipīga tekstūra 
 • Ātra absorbcija, kas ļauj uzreiz vilkt apģērbu
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Atoderm Intensive gel-crème ir pirmais līdzeklis pret niezi ādas kopšanai ar atsvaidzinošu īpaši vieglu tekstūru*, ko āda ātri absorbē. Tā formula atbilst sausas vai atopiskas ādas īpašajām vajadzībām karstā/mitrā un tropiskā klimatā: Enoksolona atvasinājums nekavējoties un ilgstoši nomierina niezes sajūtu un mazina vēlmi kasīties. Patentētais Skin Barrier Therapy komplekss ierobežo noteiktu baktēriju (Staphylococcus aureus) piesaistīšanos ādas virsmai. Šīs baktērijas var pastiprināt ādas sausumu. Hidroabsorbējošā tehnoloģija uztver ūdeni, lai optimizētu ādas mitrināšanu un stiprinātu barjeras funkciju. Tā ierobežo niezes sajūtu un tādējādi mazina kairinājumu. PP vitamīns, biomimētiska mitrinoša viela, stimulē dabisko ādas lipīdu sintēzi un stiprina ādas barjeru. Atoderm Intensive gel-crème atbilst Naos ekobioloģiskajai pieejai, piedāvājot unikālas tekstūras kopšanas līdzekli, kas ir gan ļoti efektīvs, gan patīkami lietojams atbilstoši pacienta videi un dzīvesveidam. *Bioderma

Seja
Ķermenis

Vienu vai divas reizes dienā. Metode 3.6.9 ir jauna metode lietošanas sistematizēšanai. Tā ir izstrādāta, lai norādītu pareizo Atoderm Intensive gel-crème devu lietošanai, bet pēc tam izveidotu regulāru un sistemātisku krēma lietošanas paradumu, tā iegūstot labākus rezultātus ilgtermiņā un veicinot labāku līdzestību.

 • Solis 1 Notīriet ādu ar Atoderm Huile de douche dušas eļļu vai Atoderm Intensive Gem moussant putojošo gelu.
 • Solis 2 Uzklājiet Atoderm Intensive gel-crème uz ādas.
 • Solis 3 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas. 3 reizes nospiediet sūknīti, lai izmantotu līdzekli ZĪDAINIM: viena reize - sejai, kaklam un krūtīm, viena - abām rokām un mugurai, viena - abām kājām. 6 reizes nospiediet sūknīti, lai izmantotu līdzekli BĒRNAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - abām rokām, pa vienai katrai kājai. 9 reizes nospiediet sūknīti, lai izmantotu līdzekli PIEAUGUŠAJAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - katrai rokai (X2), divas - katrai kājai (x2).

Vienu vai divas reizes dienā

 • Solis 1 Notīriet ādu ar Atoderm Huile de douche dušas eļļu vai Atoderm Intensive gel moussant attīrošo gelu.
 • Solis 2 Uzklājiet Atoderm Intensive gel-crème uz ādas.
 • Solis 3 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas. Ekzēmas paasinājumu laikā papildus mīkstinošajam līdzeklim uzklājiet arī dermokortikosteroīdus (izvairieties no mīkstinošo līdzekļu uzklāšanas uz ekzēmas bojājumiem, ja nieze ir intensīva). 3 reizes nospiediet sūkni, lai izmantotu līdzekli ZĪDAINIM: viena reize - sejai, kaklam un krūtīm, viena - abām rokām un mugurai, viena - abām kājām. 6 reizes nospiediet sūkni, lai izmantotu līdzekli BĒRNAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - abām rokām, pa vienai katrai kājai. 9 reizes nospiediet sūkni, lai izmantotu līdzekli PIEAUGUŠAJAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - katrai rokai (X2), divas - katrai kājai (x2).

Ja ādas sausums joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Cilvēkiem, kuri cieš no atopiskās ekzēmas, ādu mīkstinoša līdzekļa lietošana katru dienu ir ļoti būtiska, lai ilgtermiņā stiprinātu ādas barjeru, samazinātu paasinājumu biežumu un tādējādi pakāpeniski uzlabotu dzīves kvalitāti. Diemžēl daudzi pacienti reti ievēro šo prasību, it īpaši siltākos gadalaikos un mitra un tropiska klimata apstākļos. Patiesi, šādos laika apstākļos ādu mīkstinošo līdzekļu tekstūra nav piemērota ne pacienta videi, ne viņa vajadzībām: pārāk bagātīga un taukaina, ilgi uzsūcas.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Nomierina

Tūlītēja efektivitāte pret niezi, kas saglabājas 24 stundu garumā: 100% (1)


 Atjauno lipīdus

Produkts nekavējoties baro ādu: 95% (2)


 Produkts ir piemērots lietošanai karstā laikā/karstā un mitrā klimatā: 90% (2)

Skatīt avotus

 Nomierina

Produkts nomierina ādu 24 stundu garumā: 100% (2)


 Atjauno lipīdus

Produkts iedarbojas pat uz vissausākajām vietām: 100% (2)

Ķermeņa un sejas ādas sausums: attiecīgi -21% un -34% pēc 28 dienām (1)


 Dzīves kvalitātes uzlabošanās: 93% (līdz 12 gadu vecumam) un 100% (virs 12 gadiem) pēc 28 dienām (1)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Baktērijas dabiski atrodas uz ādas virsmas un ir nepieciešamas tās līdzsvaram. Gadījumā, ja ādai ir nosliece uz atopiju, dažu baktēriju pārmērīgs daudzums var pasliktināt tās stāvokli. Šis patentētais komplekss ierobežo šo baktēriju saķeri ar ādas virsmu. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu