Allez au contenu Allez à la navigation

Atoderm
Intensive eye

Trīs vienā sakairinātiem plakstiņiem ikdienā: nomierina, atjauno un noņem meikapu

Ļoti sausai, sakairinātai un atopiskai, jutīgai plakstiņu ādai

SejaAcis

 • Tūlītēji un ilgstoši remdē niezi

 • Samazina ādas sausumu un apsārtumu

 • Mitrina un baro ādu

 • Noņem meikapu, netīrumus un piesārņojuma daļiņas

 • Aizsargā ādu

 • Atslogo ādu

Labs pamats dekoratīvajai kosmētikai – Bez smaržas – Ļoti laba panesība uz ādas – Ļoti laba panesība acīs – Piemērots kontaktlēcu valkātājiem un tiem, kam ir jutīgas acis.

Inovatīvs un vienkāršs rituāls, lai ierobežotu lietojamo produktu un tādējādi sastāvdaļu skaitu, kā arī plakstiņu berzēšanu.

Rezultāti

 • Baro > Tūlītēji pabaro ādu: 91% (1)

 • Noņem meikapu > Notīra ādu: 84% (1) un noņem meikapu: 80% (1)

 • Nomierina > Nieze: -95% (2) un savilkuma sajūta: -92% (2)

 • Samazina ādas sausumu > Sausums: -89% (2)

 • Mitrina > Mitrināšana vairāk nekā 24 stundu garumā (3)

(1)     Lietošanas tests, iesaistot 105 brīvprātīgos vecumā no 5 līdz 25 gadiem ar sausu un jutīgu ādu un lietojot divas reizes dienā 14 dienas.

(2)     Klīnisks pētījums, iesaistot 33 cilvēkus vecumā no 22 līdz 83 gadiem ar jutīgu ādu: 85% ar sausu ādu, 15% ar kombinētu ādu. Pētījuma laikā tiek lietoti dermokortikoīdi 9-32 dienas.

(3)     Korneometrijas tests ar 10 brīvprātīgajiem vecumā no 43 līdz 67 gadiem 24 stundas.

Efektivitāte pierādīta klīniskā pētījumā

 • Bezgaisa tūbiņa 100 ml

Bioloģiskā iedarbība

Atoderm Intensive eye ir BIODERMA pirmais ādas kopšanas produkts “trīs vienā”, kas darbojas pret plakstiņu kairinājuma simptomiem:

 1. NOMIERINA: enoksolons mērķēti iedarbojas uz niezes procesā iesaistītajiem faktoriem un ilgstoši nomierina ādu.

 2. ATJAUNO:

 3. Ekskluzīvā Lipigenium™ tehnoloģija stimulē lipīdu veidošanos un atjauno efektīvu ādas barjeru.

 4. Patentētais Skin Barrier Therapy™ komplekss ierobežo noteiktu baktēriju (Staphylococcus aureus) piestiprināšanos ādas virsmai. Šīs baktērijas var pastiprināt ādas sausumu.

 5. Hialuronskābe, kas dabiski atrodama ādā, veido neokluzīvu mitrinošu slānīti, kas saglabā ūdeni uz ādas virsmas un tādējādi kalpo kā ūdenskrātuve.

 6. NOŅEM MEIKAPU: 3 eļļu kombinācija noņem meikapu un netīrumus.

Rezultāts: āda ir nomierināta un spēcināta; tās komforts ir noturīgi atjaunots.

BIODERMA ir zīmols, kura pamatā ir ekobioloģija, kas ir NAOS pieejas centrā, respektējot ādas ekosistēmu un noturīgi saglabājot tās veselību.

Šī pieeja palīdz stiprināt ādas dabiskos mehānismus, iemācot tai darboties labāk bez pārmērīgas kopšanas.

Lietošana

Uzklājiet sakairinātajiem plakstiņiem 1-2 reizes dienā.

Īpaši Atoderm Intensive eye radītā metode: būdama pilnīga inovācija gan “trīs vienā” darbībā, gan lietošanā paasinājumu un remisijas laikā Atoderm Intensive eye piedāvā arī jaunu lietošanas paņēmienu. Īpaši radīta šim ādas tīrīšanai un kopšanai paredzētajam produktam, jaunā pieeja precīzi atbilst to cilvēku gaidām, kuri cieš no plakstiņu kairinājuma: tikai viens produkts daudzkārtējai lietošanai, kas ļauj izvairīties no biežas berzēšanas un kairinājuma. Atoderm Intensive eye var lietot: kā ādas aprūpes līdzekli, lai nomierinātu un atjaunotu ādu, un/vai kā līdzekli ādas notīrīšanai/ meikapa noņemšanai, kas maigi noņem visus netīrumus. Ādas drenāžas veikšana pirms katras produkta lietošanas ļauj atslogot ādu vai atbrīvoties no toksīniem paasinājumu laikā. Atoderm Intensive eye iekļaušana ādas ikdienas kopšanas kārtībā nodrošina saudzīgu un spēcinošu kopšanu plakstiņiem, ļaujot izvairīties no paasinājumiem.

Drenāža (šīs darbības jāveic pirms produkta uzklāšanas uz tīras ādas):

 1. Pumpēšana:  stimulē limfātisko sistēmu: veic 3 secīgus uzspiedienus ar rādītājpirkstu, vidējo pirkstu un zeltnesi, kuri novietoti 1 cm attālumā no ausu pamatnes.

 2. Drenāža:  veic kustību no acs iekšējā kaktiņa uz ārējo kaktiņu, uzliekot 3 pirkstus uz ādas un lēni atverot virzienā uz sejas ārmalu. Tad viegli nogludina no acs ārējā kaktiņa uz iekšējo kaktiņu. Atkārto 3 reizes.

 3. Vispārēja drenāža:  veic noslēdzošu vispārēju nogludinošu kustību no acs iekšējā kaktiņa uz ārējo kaktiņu un pēc tam ar lejupejošu kustību gar sejas ovālu virzienā uz kakla pamatni.

Plakstiņu notīrīšana/ meikapa noņemšana ikdienā:

 1. Uzklāšana: uzklāj nelielus Atoderm Intensive eye punktiņus uz augšējiem plakstiņiem.

 2. Notīrīšana: noziež ar produktu visu plakstiņu un veic vieglu cirkulāru masāžu.

 3. Notīrīšana: uzziež produktu skropstām no pamatnes līdz galiem, lai noņemtu skropstu tušu.

 4. Vates plāksnītes solis (tikai remisijas laikā): noslauka meikapu ar vates plāksnīti no acs iekšējā kaktiņa uz ārējo un no skropstu pamatnes uz galiem.

Kopšana ikdienā:

 1. Uzklāšana: uzklāj nelielas, rīsa izmēra produkta piciņas uz plakstiņiem no apakšējā iekšējā kaktiņa līdz augšējam iekšējam kaktiņam. Produktu nedrīkst uzklāt pārāk tuvu acīm (apm. 2 cm).

 2. Drenāža: tad ar 3 centrālajiem pirkstiem viegli izlīdzina virzienā uz ārpusi. Atkārto 3 reizes.

Nav jānoskalo. Piemērots lietošanai ikdienā un kombinācijā ar dermokortikosteroīdiem. Piemērots kontaktlēcu valkātājiem un tiem, kam ir jutīgas acis. Tikai ārīgai lietošanai. Ja ādas sausums neizzūd, tad konsultējieties ar ārstu.

Sastāvs

AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, PARAFFINUM LIQUIDUM/MINERAL OIL/HUILE MINERALE, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, DIPROPYLENE GLYCOL, BRASSICA CAMPESTRIS (RAPESEED) SEED OIL, HYDROXYETHYL ACRYLATE/SODIUM ACRYLOYLDIMETHYL TAURATE COPOLYMER, SUCROSE STEARATE, 1,2-HEXANEDIOL, GLYCYRRHETINIC ACID, SODIUM CITRATE, POLYSORBATE 60, SORBITAN ISOSTEARATE, MANNITOL, SODIUM LAUROYL LACTYLATE, XYLITOL, CITRIC ACID, PENTYLENE GLYCOL, RHAMNOSE, TOCOPHEROL, PHYTOSPHINGOSINE, CERAMIDE NP, SODIUM HYALURONATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, CERAMIDE AP, CHOLESTEROL, CARBOMER, XANTHAN GUM, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT, CERAMIDE EOP. [BI 478]