Atoderm Intensive baume

Intensīvi novērš niezi un papildina lipīdus. Īpaši nomierinošs un īpaši barojošs.

Ikdienas ādas kopšana

Ļoti sausa, sakairināta vai atopiska jutīga āda

Skin barrier therapy™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniski pierādīta efektivitāte

6 mēnešus vairs nav paasinājumu: 76%.*

 • Nomierina un mazina niezi
 • Intensīvi baro un atjauno lipīdus
 • Ādas jūtas komfortablāk un kļūst noturīgi stiprāka.

Īstenots ar jaunajiem Eiropas dermatoloģijas ieteikumiem atopiskās ekzēmas ārstēšanā: «Emollient PLUS**» kategorija.

 • Ļoti laba panesība 
 • Nelipīga, netaukaina tekstūra 
 • Tūlītēja absorbcija 
 • Bez aromāta
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Īpašais Lipigenium™ komplekss, kas veidots no biolipīdiem, kas dabīgi atrodas epidermā, ilgstošā laikā atjauno ādas barjeru. Bioloģiski tiek veicināta lipīdu un proteīnu sintēze, kas veido tā dēvēto starpkorneocītu saistvielu. Pretniezes dermatoloģiskā viela PEA ātri noņem niezi un samazina vēlmi kasīties. Skin Barrier Therapy™ patents novērš baktēriju piestiprināšanos, kas kairina pat vissausāko ādu.

Seja
Ķermenis

Vienu vai divas reizes dienā. Metode 3.6.9 ir jauna metode lietošanas sistematizēšanai. Tā ir izstrādāta, lai norādītu pareizo Atoderm Intensive baume līdzekļa devu lietošanai, bet pēc tam izveidotu regulāru un sistemātisku krēma lietošanas paradumu, tā iegūstot labākus rezultātus ilgtermiņā un veicinot labāku līdzestību.

 • Solis 1 Notīriet ādu ar Atoderm Huile de douche dušas eļļu vai Atoderm Intensive Gem moussant putojošo gelu.
 • Solis 2 Uzklājiet Atoderm Intensive baume uz ādas.
 • Solis 3 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas. 3 reizes nospiediet sūknīti, lai izmantotu līdzekli ZĪDAINIM: viena reize - sejai, kaklam un krūtīm, viena - abām rokām un mugurai, viena - abām kājām. 6 reizes nospiediet sūknīti, lai izmantotu līdzekli BĒRNAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - abām rokām, pa vienai katrai kājai. 9 reizes nospiediet sūknīti, lai izmantotu līdzekli PIEAUGUŠAJAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - katrai rokai (X2), divas - katrai kājai (x2).

Vienu vai divas reizes dienā

Metode 3.6.9 ir jauna metode lietošanas sistematizēšanai. Tā ir izstrādāta, lai norādītu pareizo Atoderm Intensive baume līdzekļa devu lietošanai, bet pēc tam izveidotu regulāru un sistemātisku krēma lietošanas paradumu, tā iegūstot labākus rezultātus ilgtermiņā un veicinot labāku līdzestību.

 • Solis 1 Notīriet ādu ar Atoderm Huile de douche dušas eļļu vai Atoderm Intensive gel moussant attīrošo gelu.
 • Solis 2 Uzklājiet Atoderm Intensive baume uz ādas.
 • Solis 3 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas. Ekzēmas paasinājumu laikā papildus mīkstinošajam līdzeklim uzklājiet arī dermokortikosteroīdus (izvairieties no mīkstinošo līdzekļu uzklāšanas uz ekzēmas bojājumiem, ja nieze ir intensīva). 3 reizes nospiediet sūkni, lai izmantotu līdzekli ZĪDAINIM: viena reize - sejai, kaklam un krūtīm, viena - abām rokām un mugurai, viena - abām kājām. 6 reizes nospiediet sūkni, lai izmantotu līdzekli BĒRNAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - abām rokām, pa vienai katrai kājai. 9 reizes nospiediet sūkni, lai izmantotu līdzekli PIEAUGUŠAJAM: viena reize - sejai un kaklam, viena - krūtīm, viena - mugurai, viena - katrai rokai (X2), divas - katrai kājai (x2).
 • Solis 4 Ekzēmas paasinājumu laikā papildus mīkstinošajam līdzeklim uzklājiet arī dermokortikosteroīdus (izvairieties no mīkstinošo līdzekļu uzklāšanas uz ekzēmas bojājumiem, ja nieze ir intensīva).

Ja ādas sausums joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Galvenie diskomforta cēloņi tiem, kam ir ļoti sausa un kairināta āda, ir nieze un savilkuma sajūta. Šis ādas sausums var būt izveidojies ģenētiskas predispozīcijas rezultātā, tāpat to var veicināt arī dažādi ārēji pastiprinoši faktori, piemēram, ūdens, nepiemēroti ādas kopšanas līdzekļi, sals, temperatūras svārstības un gaisa piesārņojums. To raksturo izmainīta ādas barjera un baktēriju vairošanās, kas izraisa kairinājumu un pat sekundāras infekcijas. Paasinājuma laikā āda kļūst novājināta, un tai ir nepieciešama ikdienas ārstēšana.

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

 Nomierina niezi un kairinājumu

Rada tūlītēju atvieglojumu ādai: 95% (1)

Skatīt avotus

 Remdē niezi

9/10 cilvēku vairs neizjūt vajadzību kasīties (1)

6 mēnešus vairs nav paasinājumu: 76% (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Baktērijas dabiski atrodas uz ādas virsmas un ir nepieciešamas tās līdzsvaram. Gadījumā, ja ādai ir nosliece uz atopiju, dažu baktēriju pārmērīgs daudzums var pasliktināt tās stāvokli. Šis patentētais komplekss ierobežo šo baktēriju saķeri ar ādas virsmu. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Ādai ir dabiska barjeras funkcija, kas aizsargā to no apkārtējās vides ietekmes. Sausas ādas, kurai ir nosliece uz atopiju, gadījumā šai barjerai trūkst lipīdu un olbaltumvielu, un tā vairs nespēlē savu lomu. Šī tehnoloģija palīdz atjaunot efektīvu ādas barjeru. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu