Atoderm Crème parfumée

Īpaši barojošs un aizsargājošs ādas kopšanas līdzeklis lietošanai ikdienā.

Ikdienas ādas kopšana

Normāla vai sausa jutīga āda

Skin Protect™ komplekss

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Ērts ģimenei

Pierādīta efektivitāte

+20% mitrināšana pēc 24H.*

ATODERM CREME PARFUMEE

 • Nekavējoties un ilgstoši mitrina
 • Nodrošina maigumu un elastību jau no pirmās lietošanas reizes Garantē ātru iesūkšanos
 • Ļoti laba panesība - Nekomedogēnisks - Maiga tekstūra - Ar aromātu
 • Skatīt avotus

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

  Skin Protect Complex™ ir PP vitamīna un divu cukuru kombinācija. Tas fiziski un bioloģiski atjauno ādas barjeru, kā arī palīdz nodrošināt nepieciešamās ūdens rezerves, tādējādi atjaunojot ādas komfortu: - PP vitamīns, stimulējot lipīdu sintēzi, palīdz nostiprināt ādas barjeru, kas uzlabo ādas elastību un ilgstoši atjauno tās komfortu. - Cukuru kombinācija optimizē ādas ūdens rezerves un atvieglo ūdens plūsmu caur ādas slāņiem, palielinot akvaporīnu (ūdens kanālu) sintēzi. Tas nodrošina dziļu mitrināšanu 24 stundu garumā*; cukuru kombinācija stimulē ļoti higroskopiskās hialuronskābes sintēzi. - Glicerīna un vazelīna klātbūtne palīdz novērst ūdens zudumu, saglabājot ādā dabiski esošo mitruma līmeni. - D.A.F. patentētais dabiskais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni.

  Ķermenis
  Seja

  Vienu vai divas reizes dienā - 7 dienas nedēļā

  • Solis 1 Pēc tīrīšanas un saudzīgas nosusināšanas uzklājiet uz ādas Atoderm Crème.
  • Solis 2 Maigi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

  Lietot uz veselas ādas. Ja ādas sausums joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

  Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  Āda ir mūsu miesassargs un galvenais sabiedrotais cīņā pret skarbajiem ārējiem faktoriem, piemēram, laikapstākļiem, nepiemērotu higiēnu. Ja āda ir īpaši saspringta, tā var kļūt sausa, radīt diskomforta un savilkuma sajūtu. Lai saglabātu to elastīgu un mīkstu visas dienas garumā, ir svarīgi aizsargāt un barot ādu ar piemērotiem ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem.

  Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

  Mitrina
  Ādas mitrināšana: 90% (1)

  Nodrošina maigumu un elastību
  Ādai tiek sniegta komforta sajūta: 85% (1)
  Ādas elastība: 90% (1)

  Skatīt avotus

  Ilgstoši mitrina
  +20% mitrināšana pēc 24H (2)

  Skatīt avotus

  Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

  Pateicoties divkāršajai bioloģiskajai iedarbībai, tas paaugstina ādas mitruma līmeni, stimulējot hialuronskābes veidošanos, un ilgstoši aizsargā ādu, pateicoties lipīdu atjaunošanas funkcijai.

  Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

  Skatīt sastāvdaļu sarakstu