Atoderm Crème

Īpaši barojošs un aizsargājošs ikdienas lietošanas ādas kopšanas līdzeklis.

Ikdienas ādas kopšana

Normāla vai sausa jutīga āda

Skin Protect™ komplekss

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Ērts ģimenei

Pierādīta efektivitāte

+27% mitrināšana pēc 24H.*

  • Nekavējoties un ilgstoši mitrina
  • Nodrošina maigumu un elastību jau no pirmās lietošanas reizes

Īpaši laba panesība - Nekomedogēns - Maiga tekstūra - Ātra uzsūkšanās - Bez aromāta - Pieejams aromātiskā versijā

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Skin Protect Complex ir PP vitamīna un divu cukuru kombinācija. Tas ļauj fiziski un bioloģiski atjaunot ādas barjeru, kā arī palīdz nodrošināt nepieciešamās ūdens rezerves, tādējādi gādājot par pilnīgu ādas komfortu: - PP vitamīns, stimulējot lipīdu sintēzi, palīdz nostiprināt ādas barjeru, kas uzlabo ādas elastību un ilgstoši atjauno tās komfortu. - Cukuru kombinācija optimizē ādas ūdens rezerves un atvieglo ūdens plūsmu caur ādas slāņiem, palielinot akvaporīnu (ūdens kanālu) sintēzi. Tas nodrošina dziļu mitrināšanu 24 stundu garumā*; cukuru kombinācija stimulē hialuronskābes sintēzi. - Glicerīna un minerālo taukskābju klātbūtne palīdz novērst ūdens zudumu, saglabājot ādā dabiski esošo mitruma līmeni. - D.A.F. patentēts dabiskais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni.

Ķermenis
Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā - 7 dienas nedēļā

  • Solis 1 Pēc tīrīšanas un saudzīgas nosusināšanas uzklājiet uz ādas Atoderm Crème.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Lietot uz veselas ādas. Ja ādas sausums joprojām pastāv, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Āda ir mūsu miesassargs un galvenais sabiedrotais cīņā pret skarbajiem ārējiem faktoriem, piemēram, laikapstākļiem, nepiemērotas higiēnas. Ja āda ir īpaši saspringta, tā var kļūt sausa, radīt diskomfortu un neērtības. Lai saglabātu to elastīgu un mīkstu visas dienas garumā, ir svarīgi aizsargāt un barot ar piemērotiem ikdienas ādas kopšanas līdzekļiem.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Mitrina

Ādas mitrināšana: 90% (1)


Nodrošina maigumu un elastību

Ādai tiek sniegta komforta sajūta: 85% (1)

Ādas elastība: 90% (1)

Skatīt avotus

 Noturīgi mitrina

Ilgstoši mazina sausumu un diskomfortu: 100% (1)

Noturīgi mitrināta āda: 100% (1)


Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Pateicoties divkāršajai bioloģiskajai iedarbībai, tas paaugstina ādas mitruma līmeni, stimulējot hialuronskābes veidošanos, un ilgstoši aizsargā ādu, pateicoties lipīdu atjaunošanas funkcijai.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu