ABCDerm Hydratant

Ikdienas kopšana, kas aizsargā mazuļa ādu no sausuma.

Ikdienas ādas kopšana

Zīdaiņi un bērni ar normālu ādu

Skin barrier therapy™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Zīdaiņi, Bērni

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Pierādīta efektivitāte

Īpaši mitrināta āda 8 stundu garumā.*

 • Mitrina
 • Aizsargā un stiprina ādas barjeru
 • Mīkstina
 • Laba panesība uz ādas un acu apvidū - Nelipīga tekstūra, uzreiz pēc lietošanas var vilkt apģērbu - Viegls aromāts
  Skatīt avotus

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

  ABCDerm Hydratant ir īpaši izstrādāts, lai mitrinātu, aizsargātu un saudzētu zīdaiņu jutīgo ādu: - Lipigenium ir lipīdu komplekss, kas radīts, iedvesmojoties no ādas struktūras un kas nekavējoties atjauno ādas dabisko aizsargslāni un noturīgi nostiprina ādas barjeru - Divu barojošu augu eļļu kombinācija sniedz ādai lielāku komfortu - Spēcīgais mitrinātājs glicerīns nodrošina lielisku ādas mitrināšanu

  Seja
  Ķermenis
  Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi
  Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

  Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet pieniņu uz rūpīgi nosusinātas ādas, pēc ādas attīrīšanas ar ABCDerm higiēnas līdzekli.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

  Drīkst lietot jaundzimušajiem, izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus. Nelietojiet bojātās vietās vai vietās, kur āda ir mitrojoša. Ja sausums joprojām pastāv, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu.

  Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  Jūsu mazuļa maigā āda turpmāko nedēļu un mēnešu laikā turpinās attīstīties, līdz tā pamazām sāks līdzināties pieauguša cilvēka ādai. Tāpēc BIODERMA ir izstrādājusi īpašu dermopediatrisko produktu līniju, kas aizsargā, baro un māca jūsu mazuļa ādu jau kopš pirmajām dienām, lai labāk un noturīgāk sagatavotu ādu nākotnei.

  Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

  Mitrina
  Mitrināta āda: 95% (2)

  Aizsargā
  Āda tiek aizsargāta: 100% (2)

  Mīkstina
  Āda kļūst maiga, elastīga un jūtas komfortabli: 100% (2)

  Skatīt avotus

  Mitrina
  Āda ir ļoti mitrināta 8 stundu garumā (1)

  Aizsargā
  Ādas ir aizsargāta 24 stundu garumā: 90% (2)

  Skatīt avotus
  Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

  Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

  Baktērijas dabiski atrodas uz ādas virsmas un ir nepieciešamas tās līdzsvaram. Gadījumā, ja ādai ir nosliece uz atopiju, dažu baktēriju pārmērīgs daudzums var pasliktināt tās stāvokli. Šis patentētais komplekss ierobežo šo baktēriju saķeri ar ādas virsmu. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

  Ādai ir dabiska barjeras funkcija, kas aizsargā to no apkārtējās vides ietekmes. Sausas ādas, kurai ir nosliece uz atopiju, gadījumā šai barjerai trūkst lipīdu un olbaltumvielu, un tā vairs nespēlē savu lomu. Šī tehnoloģija palīdz atjaunot efektīvu ādas barjeru. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

  Ādas ekobioloģijas eksperta BIODERMA progresīvā izpēte ir paredzētam tam, lai saglabātu un atjaunotu ikviena ādas tipa, tostarp zīdaiņa maigās ādas, dabisko fizioloģisko līdzsvaru. Drošu, zīdaiņu ādai atbilstošu produktu nodrošināšana un cieņa pret tās dabu ir ABCDerm līnijas galvenie stūrakmeņi.

  Skatīt sastāvdaļu sarakstu