ABCDerm H2O Lingettes

Attīrošais ūdens, kas respektē jutīgas ādas trauslumu, īpaši praktiskās salvetēs.

Ikdienas ādas attīrīšanas līdzeklis, ko nav nepieciešams noskalot

Zīdaiņi un bērni ar normālu ādu Zīdaiņi un bērni ar sausu ādu

Micelārā tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Bērni, Zīdaiņi

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Viegli lietojams

Vecāku apstiprināts

Āda tiek efektīvi un maigi attīrīta: 100%.*

ABCDERM H2O LINGETTES

 • Maigi un efektīvi attīra
 • Sniedz mīkstinošu iedarbību
 • Īpaši laba panesība uz ādas un acu apvidū - Nav jānoskalo
  Skatīt avotus

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

  ABCDerm H2O salvetes ir izstrādātas saskaņā ar ABCDerm dermatoloģisko apņemšanos, lai rūpētos par zīdaiņu un mazu bērnu maigo ādu. Nejonu virsmaktīvā viela ABCDerm H2O Lingettes veidotajā formulā rūpējas par ādas hidrolipīdu slāni, vienlaikus nodrošinot īpaši labu tīrīšanas efektivitāti.

  Seja
  Acis un plakstiņi
  Rokas
  Autiņu zona
  Ādas krokas
  Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi
  Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

  Tik bieži, cik nepieciešams. Katru dienu

  • Solis 1 Rūpīgi notīriet ādu ar salveti.
  • Solis 2 Neskalojiet.

  Pēc lietošanas rūpīgi aizveriet iepakojumu. Drīkst lietot jaundzimušajiem, izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus. Nelietojiet uz ādas, kas ir acīmredzami kairināta vai mitrojoša.

  Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  Zīdaiņu ādai piemīt īpašības, kas padara to maigu. Tā turpinās attīstīties nākamajās nedēļās un mēnešos, tāpēc tai nepieciešamas īpašas rūpes, lai tā varētu pielāgoties videi. Tāpēc BIODERMA ir izstrādājusi īpašu dermopediatrisko produktu līniju, kas aizsargā, baro un māca jūsu mazuļa ādu jau kopš pirmajām dienām, lai labāk un noturīgāk sagatavotu ādu nākotnei.

  Pārbaudīts pediatriskā kontrolē

  Maigi un efektīvi attīra
  Āda tiek maigi un efektīvi attīrīta: 100%*

  Mīkstinošs efekts
  Ādas kļūst mitrināta un maiga: 100%*
  Sniedz mīkstinošu iedarbību: 100%*

  Skatīt avotus
  Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

  Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

  NAOS Research izgudroja attīrīšanu ar micelāro ūdeni, kas efektīvi noņem kosmētiku un nav jānoskalo. Micellas, kuru sastāvu iedvesmo ādas lipīdi, ir neredzami attīrošie mikropilieni. Tām ir spēja satvert netīrumus, vienlaikus saglabājot ādas dabisko aizsargslāni. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

  Ādas ekobioloģijas eksperta BIODERMA progresīvā izpēte ir paredzētam tam, lai saglabātu un atjaunotu ikviena ādas tipa, tostarp zīdaiņa maigās ādas, dabisko fizioloģisko līdzsvaru. Drošu, zīdaiņu ādai atbilstošu produktu nodrošināšana un cieņa pret tās dabu ir ABCDerm līnijas galvenie stūrakmeņi.

  Skatīt sastāvdaļu sarakstu