ABCDerm Gel moussant

Maigs attīrošs gels, kas nesatur ziepes un ir ideāli piemērots zīdaiņa ādai.

Noskalojams attīrīšanas līdzeklis

Zīdaiņi un bērni ar normālu ādu

ABCDerm DERMATOLOĢISKĀ APŅEMŠANĀS

Pasūtīt tiešsaistē

Kam tas ir paredzēts?

Bērni, Zīdaiņi

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Maigs produkts, kas nodrošina saudzīgu attīrīšanu.*

 • Maigi attīra
 • Saglabā maigās ādas dabisko barjeru
 • Padara matus un ādu mīkstus.
 • Laba panesība uz ādas un acu apvidū
  Skatīt avotus

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

  ABCDerm Moussant ir izstrādāts saskaņā ar ABCDerm dermatoloģisko apņemšanos, lai īpaši rūpētos par zīdaiņu un bērnu maigo ādu. ABCDerm Moussant maigā attīrīšanas bāze saudzē pat vissmalkākās ādas un matu līdzsvaru.

  Ķermenis
  Seja
  Hair and scalp Mati un galvas matainās daļas āda

  Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Uzklājiet uz mitras ādas un matiem.
  • Solis 2 Iemasējiet, līdz līdzeklis pārvēršas putās.
  • Solis 3 Rūpīgi noskalojiet.
  • Solis 4 Maigi nosusiniet.

  Drīkst lietot jaundzimušajiem, izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus. Lietot uz veselas ādas. Higiēnas apsvērumu dēļ pēc lietošanas ieteicams cieši aizvērt produktu.

  Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

  Ādas ekobioloģijas eksperta BIODERMA progresīvā izpēte ir paredzētam tam, lai saglabātu un atjaunotu ikviena ādas tipa, tostarp zīdaiņa maigās ādas, dabisko fizioloģisko līdzsvaru. Drošu, zīdaiņu ādai atbilstošu produktu nodrošināšana un cieņa pret tās dabu ir ABCDerm līnijas galvenie stūrakmeņi.

  Skatīt sastāvdaļu sarakstu