Katru dienu mūsu āda zaudē ūdeni – tas ir pilnīgi normāli! Tomēr, kad āda zaudē vairāk ūdens, nekā tai nepieciešams, tad var parādīties dehidratācijas pazīmes, kā piemēram, kairinājums un jutīgums. Uzziniet, kā novērst dehidrētas ādas pazīmes un saglabāt savu ādu lieliski, izmantojot mūsu vienkāršo ceļvedi ar Hydrabio!

Dod iespēju ādai pašai noturīgi atjaunot mitrināšanu

Mitrināšana ir atslēga ādas kopšanai. Labi mitrināta āda darbojas kā barjera pret ārējo stresu un nenoveco tik ātri kā sausa āda. Lai gan visiem ādas tipiem ir savas īpatnības un vajadzības, mitrināšana ir būtiska visiem un tas viennozīmīgi ir sākumpunkts skaistai un veselīgai ādai. Hydrabio sērija tika izstrādāta, lai stiprinātu epidermā esošos dabiskos mitrināšanas mehānismus.

Ko nozīmē - dehidrēta āda?

Patiesībā viss ir ļoti vienkārši. Dehidrēta āda nozīmē to, ka ādai pietrūkst nepieciešamais ūdens daudzums, lai tā efektīvi funkcionētu. Pretēji ādas tipam, kā, piemēram, sausa vai taukaina āda, dehidrēta āda nav ādas tips, bet gan ādas stāvoklis. Ietekme var būt vairāk vai mazāk pamanāma, taču šis ūdens trūkums var izraisīt sasprindzinājumu, diskomfortu, mirdzuma zudumu, smalkas krunciņas. Lai gan simptomi ir ļoti līdzīgi, dehidrētu ādu nevajadzētu jaukt ar sausu ādu. Tās ir divas dažādas ādas problēmas. Sausai ādai ir raksturīga ādas zvīņošanās un nieze, savukārt dehidrēta āda bieži izskatās blāva un sakairināta. Ir ļoti svarīgi zināt, vai āda ir dehidrēta vai sausa, jo mitrinātāja izvēle lielā mērā būs atkarīga no šīs atšķirības. Sausa āda nozīmē mazāku tauku veidošanos ādas šūnās, tāpēc tādā gadījumā ir nepieciešami bagātīgāki ādas kopšanas līdzekļi, kuru pamatā ir eļļas. Savukārt dehidrēta āda tikai norāda uz ūdens trūkumu ādas šūnās, tāpēc derēs arī vieglāks mitrinātājs.

Kāpēc mana āda jūtas saspringta?

Vairāk lasiet šeit: "Kāpēc mana āda ir dehidrēta?"

Ir tik daudz lietu, kas var izraisīt dehidrētu ādu. Gaisa kondicionēšana, laikapstākļi, miega trūkums, nepietiekama ūdens dzeršana, pārāk karstas dušas un nepiemērotas ādas kopšanas rutīnas. Ja esat pakļauts šiem apstākļiem, visdrīzāk jūsu āda jutīsies neērti un tās stāvoklis pasliktināsies, jo šo apstākļu rezultātā tiek traucēta ādas barjeras darbība (ārējais slānis, kas aizsargā ādu). Barjerai ir divas funkcijas – neļaut kaitīgajiem, piemēram, piesārņotājiem un kairinātājiem ietekmēt dziļākos ādas slāņus, un, otrkārt, nofiksēt labās lietas – piemēram, saglabāt mitrumu. Ja barjera ir bojāta, ūdens var izsūkties un atstāt dziļākos slāņus dehidrētus. Rezultātā āda kļūst sausāka un blāva, kā arī jūtama sasprindzinājuma sajūta.

Visiem ādas tipiem ir nepieciešams ūdens!

Neatkarīgi no tā, vai āda ir jutīga, sausa, ļoti sausa, kombinēta vai taukaina, ādas mitrināšana ir fizioloģiska nepieciešamība veselīgai ādai. Mitrināšana palīdz nostiprināt ādas barjeru un padarīt to izturīgāku. Pat taukainai ādai ir nepieciešama mitrināšana, lai tā būtu līdzsvarota, jo taukainai ādai var pietrūkt arī ūdens.

Kā mitrināt ādu?

BIODERMA Hydrabio līnija tika īpaši izstrādāta ar mērķi atjaunot ādas dabiskās mitrināšanas spējas, lai atgūtu izteiktu ādas mirdzumu. Hydrabio palīdz atjaunot efektīvu ādas barjeru. Pateicoties AQUAGENIUM™ patentētajam kompleksam, tiek veicināta akvaporīnu - starpšūnu ūdens kanālu veidošanās, kuri nodrošina ūdens cirkulāciju epidermas dziļumā, un nostiprināta ādas aizsargbarjera, tādējādi samazinot ūdens zudumu caur ādas virskārtu. Hydrabio mitrinošie līdzekļi arī izceļas, pateicoties to ļoti specifiskajai aktīvajai tekstūrai, kas optimizē emulsijas saderību ar ādu, lai aktīvās sastāvdaļas varētu darboties mērķtiecīgāk un efektīvāk. Tādējādi āda tiek uzreiz mitrināta ar ilgstošu efektu. Āda jūtas labi un ir mirdzoša.

Pilnvērtīga ādas mitrināšana katru dienu

  • Hydrabio nodrošina dažādus mērķtiecīgus risinājumus, lai mitrinātu ādu atkarībā no tās vajadzībām.
  • Hydrabio Serum ir aktīvs, mitrinošs serums ar niacīnamīdu un hialuronskābi. Tas ir lielisks koncentrāts, lai radītu tūlītēju un noturīgu mitrināšanu.
  • Vieglais un atsvaidzinošais Hydrabio Gel-Crème ir īpaši pielāgots kombinētai un taukainai ādai, kurai nepieciešams tikai ūdens un nekas cits. Tā kūstošā tekstūra nekavējoties uzsūcas un neatstāj lipīgu vai spīdīgu kārtiņu uz ādas.
  • Labāk piemērota sausai un jutīgai ādai, Hydrabio Crème krēmveida tekstūra ļauj ādai atgūt labsajūtu.
  • Hydrabio Perfecteur SPF30 piedāvā perfekti mitrinātu ādu ar mirdzumu veicinošu efektu, kā arī nodrošina aizsardzību pret UV starojumu. Tas ir lieliski piemērots vasarai.
  • Hydrabio efektīvā mitrināšana ir pieejama arī kā maska ar apņemošu tekstūru.

Labi attīrīšanas ieradumi ar Hydrabio

Arī nepiemēroti attīrīšanas līdzekļi var ļoti ietekmēt ādas dehidrāciju -  tie tikai vēl vairāk sabojā dabisko, jau tā trūkstošo hidrolipīdu slāni. Ikdienas attīrīšanai un dekoratīvās kosmētikas noņemšanai BIODERMA ir radījusi specifisku micelārā ūdens versiju Hydrabio H2O dehidrētai ādai. Lielisks, viss vienā risinājums, lai katru vakaru noņemtu dekoratīvo kosmētiku un visas atlikušās piesārņojuma pēdas, kā arī lai atsvaidzinātu ādu no rīta pirms ādas kopšanas līdzekļu uzklāšanas.

Veselīga un pilnvērtīgi mitrināta āda ir atspoguļojums regulārām rūpēm par savu un ādas labsajūtu

Ja vēlaties konsekventi veidot ādas mitrināšanu nodrošinošus ieradumus, vēlamies atgādināt, ka līdztekus efektīvi mitrinošu kosmētikas līdzekļu lietošanai, ir ieteicams pievērst uzmanību arī saviem ikdienas ieradumiem, parūpējoties par ādas veselību veicinošu uzturu un regulāri lietojot pietiekami daudz šķidruma. 😊