Cicabio Cicabio Crème

Gan atjaunojošs, gan nomierinošs krēms.

Mērķtiecīga ādas kopšana konkrētiem gadījumiem

Kairināta, bojāta āda

Antalgicine™ tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Visai ģimenei (izņemot priekšlaicīgi dzimušus zīdaiņus)

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Āda tiek nomierināta: 95%.*

 • Atjauno epidermu
 • Atvieglo diskomforta sajūtu un mazina tieksmi kasīt ādu
 • Mitrina
 • Attīra
 • Veido elpojošu plēvīti, kas nodrošina optimālu ādas aizsardzību un komfortu
 • Ļotii laba panesība 
 • Nekomedogēnisks 
 • «Pārsēja efekta» tekstūra 
 • Bez aromāta
 • Produktu krāsa ir saistīta ar tā aktīvajām sastāvdaļām
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Tā antibakteriālās sastāvdaļas (varš-cinks) attīra epidermu. Aktīvā sastāvdaļa ANTALGICINE™ ātri remdē diskomforta sajūtu un samazina tieksmi kasīties*. Tā «pārsēja efekta» tekstūra kopā ar hialuronskābi un mitrinošām aktīvajām sastāvdaļām veido elpojošu plēvīti lieliskai ādas aizsardzībai un optimālam komfortam. (*) BIODERMA aktīvā sastāvdaļa.

Ķermenis
Seja
Lūpas
Ārējās intīmās zonas
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā, līdz jūsu āda ir pilnīgi sadzijusi

 • Solis 1 Notīriet un rūpīgi nosusiniet ādu.
 • Solis 2 Uzklājiet sakairinātajam apvidum.

Izvairieties no acu zonas. Ja ādas mitrošana vai kairinājums joprojām neizzūd, konsultējieties ar veselības aprūpes speciālistu. Lietot uz lūpām tikai no 6 mēnešu vecuma. Uz ārējām gļotādām drīkst uzklāt tikai pieaugušajiem. Izmantojiet Cicabio Pommade autiņu zonai zīdaiņiem un maziem bērniem.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Nelielus/virspusējus ādas bojājumus un sausu ādu raksturo ādas barjerfunkcijas izmaiņas. Ir svarīgi uzturēt ādu mitrinātu, lai radītu labvēlīgu vidi optimālai sadzīšanai.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

 Atjauno epidermu

Āda tiek atjaunota: 80% (1)

Virspusēja nobrāzuma gadījumā produkta lietošana astoņu dienu garumā ļāva pakāpeniski atjaunot ādu (mērot transepidermālā ūdens zuduma līmeni (Transepidermal Water Loss; TWL)). (2)


 Mazina diskomfortu

Āda tiek nomierināta: 95% (1)

Ādas jūtas komfortablāk: 90% (1)

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Diskomforta sajūtas, kā arī kasīšana var izjaukt ādas dabisko atjaunošanās procesu. Šī tehnoloģija palīdz regulēt ādas reaktivitāti. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Ārējais stress var padarīt ādu reaktīvu un jutīgu. Šis patentētais komplekss paaugstina ādas tolerances slieksni – neatkarīgi no ādas tipa –, lai stiprinātu tās izturību. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu