Allez au contenu Allez à la navigation

28 janvāris 2019

Jutīgas sejas ādas higiēna: Kā attīrīt jutīgu ādu, nekairinot to?

Mūsdienās daudzi apgalvo, ka viņiem ir jutīga sejas āda – tā ir āda, kuras barjera ir novājināta un kura pastiprināti reaģē uz tādiem vides faktoriem kā aukstums, vējš, sauss gaiss, kā arī kosmētika. Uzzini vairāk par jutīgas ādas problēmu un izmēģini BIODERMA risinājumu jutīgas ādas higiēnai – Sensibio H2O.

Mūsdienās daudzi apgalvo, ka viņiem ir jutīga sejas āda – tā ir āda, kuras barjera ir novājināta un kura pastiprināti reaģē uz tādiem vides faktoriem kā aukstums, vējš, sauss gaiss, temperatūras pārmaiņas. Piesārņotajā pilsētas vidē nepatīkamas ādas reakcijas var izraisīt arī vides piesārņojums, dažādas sīkās daļiņas, smagie metāli, ūdenī esošās baktērijas. Ik dienu un nakti ādai uzbrūk dažādi kairinātāji, un jutīga āda ātri reaģē uz tiem un kļūst vēl ievainojamāka.

Kā noteikt, vai āda ir jutīga? Dažkārt pazīmes ir acīmredzamas, piemēram, sarkstoši vaigi pēc iznākšanas āra aukstumā vai pēc karstas kafijas iedzeršanas. Vēl biežāk redzamu pazīmju vietā ir tikai acij neredzamas sajūtas. Jutīgas ādas īpašnieki var izjust savilkuma, kņudēšanas, dedzinošu sajūtu, niezi un dažreiz pat sāpes. Nepatīkamās sajūtas ir cieši saistītas ar dzīves kvalitātes pasliktināšanos, jo jutīgas ādas īpašniekiem nākas atteikties no noteiktiem pārtikas produktiem, izvairīties no iziešanas ārā noteiktos laikapstākļos, veltīt vairāk naudas un līdzekļu piemērotas kosmētikas iegādei, pastāvīgi domāt par to, kas notiek ādā.

Ja Tev ir jutīga āda, Tu, iespējams, piekritīsi, ka pareizās kosmētikas izvēle var būt liels izaicinājums. Daudzi ar šo jautājumu vēršas pie dermatologa, jo viņu ādu kairina pat vienkāršākais ūdens. Vai arī Tu esi aizdomājies par to, kā efektīvi notīrīt jutīgu ādu bez kairinājuma?

BIODERMA klīniskās izpētes speciālisti partnerībā ar dermatoloģijas ekspertiem, iedvesmojoties no ādas bioloģijas, nāca klajā ar risinājumu jutīgas ādas attīrīšanas problēmai – Sensibio H2O. Šis dermatoloģiskais micelārais ūdens ir plaša spektra ādu attīrošs līdzeklis, kas ir īpaši radīts jutīgas, reaktīvas, netolerantas ādas ikdienas higiēnai.

sensibio h2o micelārais ūdens

Sensibio H2O dziļi attīra ādas virsmu, noņemot pat vissīkākās daļiņas, saglabājot ādas dabisko aizsargslāni un vienlaikus arī nomierinot un novēršot ādas reakciju risku. Sensibio H2O unikālā formula sniedz priekšrocības, lai neitralizētu ādas piesārņotājus un atjaunotu ādas dabiskās aizsargfunkcijas līdzsvaru. Pateicoties ekobioloģijai, tas ļauj ādai labāk un noturīgāk pretoties apkārtējās vides radītajam stresam.

Ir svarīgi atcerēties, ka āda mūsdienu pilsētu vidē ir jāattīra ne tikai no dekoratīvās kosmētikas. Attīrīšana ar micelāro ūdeni ir jāveic divas reizes dienā: no rīta Sensibio H2O atbrīvo ādu no nakts laikā izdalītajiem toksīniem, likvidē piesārņojuma daļiņas, kas bijušas iekštelpu gaisā, bet vakarā tas nodrošina pilnīgu attīrīšanu no dekoratīvās kosmētikas, piesārņojuma daļiņām un bioloģiskā metabolisma daļiņām (sebuma, svīstot izdalītajiem toksīniem, atmirušajām šūnām).

Kā pareizi lietot Sensibio H2O micelāro ūdeni? Samitrini vates tamponu ar Sensibio H2O, maigi notīri ādu. Pēc tam viegli nosusini sejas ādu ar tīru kokvilnas dvieli. Sensibio H2O nav jānoskalo ar ūdeni – tā ir priekšrocība, kas novērš bakteriāla piesārņojuma risku potenciāli piesārņota ūdens dēļ.

Vēlies uzzināt vairāk par leģendāro Sensibio H2O micelāro ūdeni? Ienāc www.SensibioH2O.lv!