Allez au contenu Allez à la navigation

26 novembris 2018

BIODERMA aicina uz Atopijas skolu!

BIODERMA Atopijas skola ir izglītojošs pasākums par atopisko dermatītu, kura pamatmērķis ir dalīšanās ar pieredzi un padomiem par atopiskas ādas kopšanu un ārstēšanu.

Atopiskas ādas simptomi ir viegli atpazīstami: intensīvs ādas sausums, pastāvīga nieze, iekaisuma radīts ādas bojājums. Stiprās niezes dēļ bērniem ir traucēts miegs naktī, un dienā ir grūti koncentrēties. Tas skar arī vecākus – ja bērns naktī neguļ, arī vecāki nevar izgulēties. Šie simptomi negatīvi ietekmē dzīves kvalitāti ģimenē.

Atbilstošas zināšanas par atopisko dermatītu, tā cēloņiem, ādas kopšanu, ārstēšanas veidiem var palīdzēt kontrolēt atopiskā dermatīta gaitu un pasargāt no paasinājuma. Tādēļ BIODERMA ir izveidojusi Atopijas skolu, kuras pamatmērķis ir dalīties ar pieredzi un padomiem, kā ārstēt un kopt atopisku ādu.

Atopijas skola ir bezmaksas izglītojoša nodarbība ģimenēm, kurās aug bērni ar atopisko dermatītu. Tikšanās laikā bērniem ir iespēja rotaļāties, savukārt vecāki var uzdot jautājumus, gūt atbildes un diskutēt ar ārstiem-speciālistiem.

Atopijas skola tiek rīkota reizi mēnesī. Lai pieteiktos nākamajai nodarbībai, aizpildiet online pieteikšanās formu vietnē Atopija.lv. Šajā vietnē atradīsiet arī vērtīgus speciālistu ieteikumus atopiskas ādas kopšanai, kā arī ārstu dermatovenerologu kontaktus savā pilsētā!

Atopijas skolas dalībniece Līga apraksta savus iespaidus par pasākumu: "Pasākums bija ļoti vērtīgs gan saņemtās informācijas ziņā, gan arī tāpēc, ka tas ļāva dzirdēt citu vecāku pieredzi, risinājumus un darbības cīņā ar atopisko dermatītu un tā simptomiem. Neformālās sarunās bija iespēja uzzināt atsauksmes gan par ārstiem, gan dažādiem līdzekļiem, ko ir izmēģinājuši citi vecāki. Noteikti vēlētos apmeklēt vēl šādus pasākumus, ja tiks organizēti par citiem ar atopisko dermatītu saistītiem jautājumiem."

Dalībniece Janīna: "Noteikti iesaku apmeklēt šo pasākumu vecākiem, kuru bērniem ir dermatīts. Izzinoša informācija, taču visnoderīgākais, ka dzirdi citu vecāku viedokli un viņu bērnu problēmas un cīņas veidus ar šo problēmu, un beigās saņem ārsta novērtējumu, vai tas ir pareizi."