Sensibio Tolerance+

Ādas paaugstinātā jutība tiek pilnībā kontrolēta.

Ikdienas ādas kopšana

Jutīga āda

Neurocontrol™ tehnoloģija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Tūlīt tiek nomierināta velkoša un diskomforta sajūta.

Āda atgūst savu sākotnējo komforta līmeni.

  • Paaugstina ādas panesības slieksni
  • Nomierina
  • Intensīvi mitrina
  • Stiprina ādas pretestību
  • Īpaši laba panesība 
  • Nekomedogēns 
  • Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze 
  • Bez aromāta

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Ādas bioloģijas eksperts - BIODERMA pētījumu laboratorija - ir izstrādājusi novatorisku produktu Sensibio Tolerance+: dermatoloģisku kopšanas līdzekli, kas noturīgi paaugstina ādas panesības slieksni, vienlaikus saudzējot ādas dabiskās, bioloģiskās funkcijas.Šīs ārstēšanas pamatā ir Neurocontrol: īpašs komplekss, kurā ietilpst tetrapeptīds un nomierinošas aktīvās sastāvdaļas. Neurocontrol samazina ādas nervu šķiedru pārmērīgu uzbudināmību un regulē bioloģiskos mehānismus, kas ir atbildīgi par nepanesību. Samazinās sasprindzinājuma un diskomforta sajūtas. Āda atgūst savu sākotnējo komforta līmeni. Bagātināts ar nātrija PCA, Sensibio Tolerance+ stiprina ādas barjeras funkciju un nodrošina optimālu mitrināšanu.

FACE
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vienu vai divas reizes dienā

  • Solis 1 Pēc ādas attīrīšanas uzklājiet uz sejas un kakla.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Lietot uz veselas ādas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Netoleranta āda pārmērīgi reaģē uz visu (rodas dedzinoša sajūta, tirpšana, nieze, apsārtums utt.), kas ir saistīts ar tās nervu šķiedru pārmērīgu uzbudināmību. Šī tehnoloģija novērš un samazina šo pārmērīgo uzbudināmību. Šī NAOS Research tehnoloģija tika izstrādāta Ēksanprovansā un attīstīta mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu