Photoderm SPOT-AGE SPF 50+

Ar antioksidantiem bagātināts saules aizsargkrēms, kas samazina pigmentācijas plankumus un grumbas.

Īpaša aizsardzība

Pēc dermatoloģiskām procedūrām Saules plankumi, pigmentācijas plankumi, fotonovecošana

Cellular bioprotection™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Klīniskajos pētījumos pierādīta efektivitāte

Redzami izlabo fotonovecošanas pazīmes: 79%.*

 • Nodrošina ļoti augstu UVA/UVB aizsardzību
 • Aizkavē un palīdz samazināt redzamās fotonovecošanas pazīmes (pigmentācijas plankumus, grumbas un tvirtuma zudumu)
 • Ilgstoši mitrina ādu
 • Novērš dermas izmaiņas un atjauno ādu Viegla, matēta želejkrēma tekstūra - Izcila dekoratīvās kosmētikas bāze
 • Ļoti laba panesība uz ādas un acu apvidū - Nekomedogēnisks - Ūdensnoturīgs - Noturīgs pret lielu karstumu un mitrumu - SPF noturība 8 stundas - Pēc virspusējas lāzerprocedūras
 • Skatīt avotus

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

  Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

  Inovācija: BIODERMA ir radījusi Photoderm SPOT-AGE SPF 50+, kas apvieno dermatologu atzītas trīs aktīvās sastāvdaļas [C vitamīnu* - E vitamīnu** - Centella asiatica] un plaša spektra saules aizsargfiltrus (UV - Redzamā gaisma - Infrasarkanais starojums) un veido saules aizsarglīdzekli, kas aizkavē un stimulē fotonovecošanas redzamo pazīmju (pigmentācijas plankumu, grumbu, tvirtuma zuduma) samazināšanos. Cellular Bioprotection™ patents(1) - iekšējā bioloģiskā aizsardzība saglabā un stimulē ādas dabiskās aizsargspējas pret saules kaitīgo iedarbību. Photoderm SPOT-AGE SPF 50+ sastāvam izvēlētie E vitamīns (2) un C vitamīns (3) ir ļoti stabili. Tie nodrošina papildu antioksidantu aizsardzību pret plašu spektru (brīvajiem radikāļiem). Tie arī palīdz aizkavēt jaunu pigmentācijas plankumu rašanos. Produktā iekļautais C vitamīns ir trīs reizes stabilāks par C vitamīna - L-askorbīnskābes bioloģiski aktīvo formu. E vitamīns ir iekļauts tā visdabiskākajā un aktīvākajā formā. Tas bloķē radikāļu reakcijas, ļaujot aizsargāt šūnu membrānas un ierobežot fotonovecošanas iedarbību uz ādu. Centella asiatica (4) aizkavē dermas bojājumu un atjauno ādu.

  Seja
  Kakls

  Lietošanai ikdienā, lai samazinātu pigmentācijas plankumu un fotonovecošanas risku

  • Solis 1 Uzklājiet atsevišķi vai pēc dienas krēma.
  • Solis 2 Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli pirms ādas pakļaušanas saules iedarbībai. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
  • Solis 3 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, norīvēšanas ar dvieli vai nodarbošanās ar sportu.

  Lietot uz veselas ādas. Pārmērīga saules iedarbība var kaitēt veselībai.

  Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  Ādas fotonovecošanas vai heliodermijas rezultātā rodas hiperpigmentēti plankumi, kurus dēvē arī par lentigo, grumbas un ādas elastības zudums.

  Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

  Palīdz mazināt redzamās fotonovecošanās pazīmes
  Samazināts vidējais grumbu dziļums pēc 28 dienu lietošanas par 15%*
  Samazina jaunu plankumu parādīšanos: 97%*
  Redzami izlabo fotonovecošanas pazīmes: 79%*

  Skatīt avotus

  Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

  Lai pasargātu sevi no šūnu bojājumiem, kas saistīti ar saules iedarbību, āda izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, kas dažkārt var izrādīties nepietiekami. Šis patentētais komplekss pastiprina ādas šūnu dabisko aizsardzības sistēmu, lai palielinātu tās izturību pret saules starojuma negatīvo ietekmi. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

  Skatīt sastāvdaļu sarakstu