Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+

Minerāls saules aizsargkrēms ar ļoti augstu aizsardzību no saules zīdaiņiem un maziem bērniem

Aizsardzība bērniem

Peaux délicates des bébés Peaux à tendance atopique

SUN BARRIER TECHNOLOGY komplekss

Kam tas ir paredzēts?

Zīdaiņi

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniski pierādīta efektivitāte

+28% ANTIOKSIDANTA AIZSARDZBA

- SUN BARRIER TEHNOLOĢIJA: augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules, kas
īpaši radīta zīdaiņu maigajai ādai.

Trīskārša AIZSARDZĪBA: plašs spektrs, optimizēts pret īsiem un gariem UVA stariem - antioksidants - ādas barjeras stiprināšana

- Viegla tekstūra.

- Sniedz ādai komfortu, padara ādu maigu

- Viegla uzklāšana, ātra uzsūkšanās

Fotostabils, multirezistents (pret ūdeni, siekalām).


No 0+ mēnešiem - Sejai un ķermenim - Nelipīgs - Nav taukains - Bez smaržas - Ļoti laba ādas un acu panesamība - Piemērots ādai ar noslieci uz atopiju

Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Photoderm Pediatrics Mineral SPF50+ ir Bioderma ādas bioloģijas zināšanu rezultāts, kas izmantots, lai nodrošinātu bērnu ādas specifiskās vajadzības.

Bioderma progresīvie pētījumi ir izstrādājuši SUN BARRIER TEHNOLOGY: augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules, kas īpaši radīta zīdaiņu maigajai ādai.
Saules aizsargfiltru, antioksidanta E vitamīna un aprikožu kauliņu eļļas ar biomimētiskiem lipīdiem apvienojums, kas aizsargā un stiprina ādas barjerfunkciju pret sauli.

› Ļoti augsta aizsardzība: plaša spektra: UVB, garie un īsie UVA

• SPF50+

• UVA 23

Photoderm PEDIATRICS MINERAL SPF50+ aizsargkrēms zīdaiņiem ar 100% minerālfiltriem, nodrošinot ļoti augstu aizsardzību neatstājot "baltas pēdas" uz ādas.

Šie filtri ir ļoti aizsargājoši, tīri un droši bērnu ādai. Tie ļauj mūsu formulai respektēt ūdens ekosistēmas, neradot toksicitāti koraļļiem, mikroaļģēm un saldūdens planktonam.

Ķermenis un seja

Uzklājiet tikai uz veselas ādas. Zīdaiņiem no 0+ mēnešiem.

  • Solis 1 Uzklājiet bagātīgi pirms ādas pakļaušanas saules starojumam (uzklājot pārāk maz, samazinās saules aizsardzības līmenis).
  • Solis 2 Uzklājiet atkārtoti pēc peldes vai noslaucīšanas ar dvieli.
  • Solis 3 Pēc lietošanas notīriet zīdaiņa ādu ar Atoderm Huile de douche dušas eļļu un mitriniet ar Atoderm Intensive Baume balzamu.

Sargājiet zīdaiņus un mazus bērnus no saules. Aiciniet bērnus valkāt aizsargtērpu un lietot produktu tikai tiem ādas laukumiem, kurus nevar apsegt ar apģērbu. Pārmērīga uzturēšanās saulē var kaitēt veselībai. Neuzturieties pārāk ilgi saulē.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Tā kā tā attīstās no dzimšanas līdz pieauguša cilvēka vecumam, zīdaiņu un bērnu āda ir īpaši maiga un ir pelnījusi īpašu piesardzību, saskaroties ar saules starojumu. Patiesībā viņiem ir īpašas vajadzības: kompensēt to zemo antioksidantu līmeni un joprojām attīstīt dabisko barjerfunkciju.

Piedzimstot mazuļu āda ir īpaši nenobriedusi, viņu iekšējie resursi neļauj ādai aizsargāties pret saules starojumu.

Tomēr, ja nenovēršami un/vai netīši āda tiek pakļauta saules iedarbībai, lai netraucētu mazuļa ādas attīstībai, Photoderm PEDIATRICS Mineral SPF50+ piedāvā ārēju un fizisku aizsardzību ar 100% minerālfiltriem apvienojumā ar SUN BARRIER TEHNOLOGY

Šis produkts saglabā un aizsargā trauslo mazuļa ādu no UV starojuma un saules izraisītā oksidatīvā stresa ar +28% antioksidantu aizsardzību in vivo klīniskajā pētījumā).

Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

80% padara ādu maigu un elastīgu (1)

93% nav taukains, nav lipīgs (1)

Skatīt avotus

+28% ANTIOKSIDANTA AIZSARDZĪBA (2)

Skatīt avotus

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Augstas tehnoloģijas aizsardzība no saules, kas īpaši radīta zīdaiņu maigajai ādai. Šī tehnoloģija apvieno UV filtrus, ādā dabiski esošo E vitamīnu un aprikožu kauliņu eļļas biomimētiskos lipīdus: ādas barjeras saglabāšanai. Nodrošina trīskāršu aizsardzību: - Nodrošina ļoti augstu plaša spektra aizsardzību: UVB, garie un īsie UVA - Tiek vairota ādas dabiskā antioksidantu aizsardzība un nodrošināta ādas lipīdu aizsardzība pret UV-inducētu oksidāciju. - Ādas dabiskās barjeras funkcijas saglabāšana

Skatīt sastāvdaļu sarakstu