Photoderm MAX Aquafluide SPF 50+

Ļoti augsta saules aizsardzība, viegla kā ūdens, ar matētu pārklājumu.

Klasiska aizsardzība

Normāla vai kombinēta āda

Cellular bioprotection™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu

Efektivitāte ir dermatoloģiski pierādīta

Pretspīduma iedarbība.

 • Nodrošina ļoti augstu UVA/UVB aizsardzību un pretspīduma iedarbību
 • Patīkama un ērta lietošana, pateicoties fluīda tekstūrai, kas ir tik viegla kā ūdens
 • Matēts pārklājums
 • Ideāli piemērots visiem ādas tipiem, pat kombinētai vai taukainai ādai, jutīgai ādai vai visu tipu ādai, kas nepanes sauli, ļoti gaišai ādai ar vasaras raibumiem, ādai, kas pakļauta maksimālai saules iedarbībai
 • Sastāvs bez eļļas 
 • Netaukaina tekstūra
 • Laba panesība uz ādas 
 • Nekomedogēnisks 
 • Bez aromāta 
 • Ūdensnoturīgs
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Unikāls tehnoloģiskais sasniegums, kas apvieno ārkārtīgi plūstošu tekstūru ar matētu pārklājumu un ļoti augstu aizsardzību. Ar apvienotajiem UVA/UVB filtriem Photoderm MAX Aquafluide piedāvā optimālu aizsardzību pret ultravioletā starojuma kaitīgo iedarbību (saules apdegumi, saules alerģija, u.c.) kombinācijā ar iekšējo bioloģisko aizsardzību - ekskluzīvo Cellular Bioprotection™ patentu. Šis patents aktivizē dabiskās aizsargspējas, aizsargā šūnas un aizkavē priekšlaicīgu ādas novecošanu. Sinerģiska 3 pūderu kombinācija, kas nodrošina matētu pārklājumu.

FACE
Kakls
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Vairākas reizes dienā - Laikā, kad atrodaties saulē

 • Solis 1 Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli. Samazinot produkta daudzumu, samazināsies ādas aizsardzības līmenis.
 • Solis 2 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, norīvēšanas ar dvieli vai nodarbošanās ar sportu.
 • Solis 3 Pieejama arī tonēta versija: gaiša vai zeltaina.

Lietot uz veselas ādas. Nepakļaujiet zīdaiņus vai mazus bērnus saulei. Pārmērīga saules iedarbība ir kaitīga jūsu veselībai.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

 Patīkama un ērta lietošana

Īpaši plūstoša tekstūra: 90%*

Īpaši viegla tekstūra: 85%*


 Matēts pārklājums: 75%*

Skatīt avotus

 Matēts pārklājums

Pretspīduma iedarbība

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Lai pasargātu sevi no šūnu bojājumiem, kas saistīti ar saules iedarbību, āda izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, kas dažkārt var izrādīties nepietiekami. Šis patentētais komplekss pastiprina ādas šūnu dabisko aizsardzības sistēmu, lai palielinātu tās izturību pret saules starojuma negatīvo ietekmi. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

Skatīt sastāvdaļu sarakstu