Photoderm Autobronzant

Mitrinošs pašiedeguma aerosols.

Ap sauli

Jutīga āda Pašiedeguma

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Viegli lietojams

Photoderm Brume Autobronzante 2 stundu laikā paaugstina ādas mitruma līmeni par +49,9%.

  • Photoderm Autobronzant izmanto jaunu tehnoloģiju, apvienojot pašiedeguma vielu DHA (dihidroksiacetonu) ar unikālu difūzijas sistēmu. Tā ļauj vairāk DHA nonākt saskarē ar epidermu un tādējādi uzlabo krāsas kvalitāti. 
  • Daudzpozīciju izsmidzinātājs, lai atvieglotu uzklāšanu. 
  • Nekomedogēnisks.
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

Photoderm Autobronzant izmanto jaunu tehnoloģiju, apvienojot pašiedeguma vielu DHA (dihidroksiacetonu) ar unikālu difūzijas sistēmu. Tā ļauj vairāk DHA nonākt saskarē ar epidermu un tādējādi uzlabo krāsas kvalitāti. Turklāt Photoderm Autobronzant piedāvā iekšēju bioloģisko aizsardzību: Cellular Bioprotection™. Šim ekskluzīvajam patentam pamatā ir divējāda iedarbība: Saglabā un stimulē ādas aizsargmehānismus (imunitāti), uzturoties saulē. Ādas genoma, šūnu un audu integritātes bioloģiska aizsardzība.

Ķermenis
Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Lai iegūtu iedeguma nokrāsu: vienu reizi dienā 3 dienas, tad vienu reizi ik pēc 2 dienām. Lai uzturētu iedeguma nokrāsu: vienu reizi nedēļā.

  • Solis 1 Pirms lietošanas kārtīgi sakratīt
  • Solis 2 Uzklājiet uz tīras, sausas ādas.
    Vienmērīgi izsmidziniet, turot pudeli 20 cm attālumā no Jūsu ādas.

Nesmidziniet uz acīm vai gļotādas. Nelietojiet uz sakairinātas ādas.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Ne visi ādas tipi reaģē vienādi uz saules starojumu, jo katram indivīdam ir atšķirīga fotosensitivitāte, ko raksturo fototips.

Pārbaudīts dermatoloģiskā kontrolē

Photoderm Brume Autobronzante 2 stundu laikā paaugstina ādas mitruma līmeni par +49,9%.

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Skatīt sastāvdaļu sarakstu