Photoderm AR SPF 50+

Ļoti augsta aizsardzība, iedarbība pret apsārtumu un ādas toņa izlīdzināšana.

Īpaša aizsardzība

Jutīga āda ar noslieci uz apsārtumu

Cellular bioprotection™ patents

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Klīniskajos pētījumos pierādīta efektivitāte

Laba vai teicama efektivitāte 80% gadījumu.*

 • Nodrošina ļoti augstu UVA/UVB aizsardzību pret UV starojuma kaitīgo iedarbību (saules apdegumiem, saules alerģijām utt.)
 • Samazina un aizkavē apsārtumu
 • Aizsargā no šūnu bojājuma un priekšlaicīgas ādas novecošanas riska
 • Pateicoties dabiskajam tonim, izlīdzina sejas ādas krāsu
 • Nekomedogēnisks - Bez aromāta - Ūdensnoturīgs
  Skatīt avotus

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

  Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

  Ar UVA/UVB filtru kombināciju Photoderm AR SPF 50+ piedāvā optimālu aizsardzību pret UV starojuma kaitīgo iedarbību (saules apdegumiem, saules alerģijām utt.). Cellular Bioprotection™ patents - iekšējā bioloģiskā aizsardzība, saglabā un stimulē ādas dabiskās aizsargspējas. Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādā esošo mikroasinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Patentētais Rosactiv™ komplekss darbojas uz faktoru, kas izraisa sīko asinsvadu pārveidošanos. Enoksolons, molekula, kas iegūta no lakricas, tūlītēji nomierina un samazina apsārtumu. Dabiskais tonis, kas pielāgots gaišai ādai, izlīdzina sejas krāsu un mazina apsārtumu. Maiga tekstūra, kas ātri uzsūcas, un ļauj ādai justies komfortabli.

  Seja
  Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
  Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

  Vairākas reizes dienā, atrodoties saulē

  • Solis 1 Vienmērīgi un bagātīgi uzklājiet līdzekli pirms ādas pakļaušanas saules iedarbībai. Mazāks produkta daudzums samazinās ādas aizsardzības līmeni.
  • Solis 2 Bieži atkārtojiet lietošanu pirms un pēc peldēšanas, norīvēšanas ar dvieli vai sporta spēlēm.

  Nepakļaujiet zīdaiņus un mazus bērnus saulei. Pārmērīga saules iedarbība var kaitēt veselībai.

  Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

  Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādā esošo sīko asinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Patentētais Rosactiv™ komplekss darbojas ar faktoru, kas izraisa sīko asinsvadu pārveidošanos.

  Klīniskajos pētījumos pierādīti rezultāti

  Garantē optimālu aizsardzību
  «Ļoti apmierinoša» aizsardzība: 100% (1)

  Izlīdzina sejas krāsu
  Patīkama tekstūra: 95% (1)
  Patīkama krāsa: 90% (1)

  Skatīt avotus

  Laba vai teicama efektivitāte 80% gadījumu (3)

  Samazina un aizkavē apsārtumu
  Apsārtums ir samazināts: 64% (2)

  Skatīt avotus

  Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

  Lai pasargātu sevi no šūnu bojājumiem, kas saistīti ar saules iedarbību, āda izmanto savus dabiskos aizsargmehānismus, kas dažkārt var izrādīties nepietiekami. Šis patentētais komplekss pastiprina ādas šūnu dabisko aizsardzības sistēmu, lai palielinātu tās izturību pret saules starojuma negatīvo ietekmi. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

  Apsārtums galvenokārt ir saistīts ar ādas sīko asinsvadu paplašināšanos un novājināšanos. Šis patentētais komplekss iedarbojas uz faktoru, kas veicina izmaiņas šajos sīkajos asinsvados. Šis NAOS Research patents tika izstrādāts Ēksanprovansā un attīstīts mūsu laboratorijās.

  Skatīt sastāvdaļu sarakstu