Allez au contenu Allez à la navigation

Nodé Shampoo - Dry patches, scales, redness hair

Nodé
K

Nomierinošs šampūns, kas novērš zvīņainus plankumus, neļauj tiem no jauna parādīties un ierobežo kasīšanos

  • Zvīņaini plankumi

Mati un galvas āda

  • Maigi attīra
  • Aktivizē zvīņu izzušanu
  • Neļauj tām no jauna parādīties
  • Nomierina un ierobežo niezi
  • Veido apvalku ap matu
 
Produkta plusi:
 
  • Līdztekus piešķir matiem mirdzumu, elastīgumu un apjomu, pateicoties tā nenolobošajai attīrošajai bāzei bez detergentiem.
  • Sastāvā nav smaržvielu
  • 150ml tūbiņa

Bioloģiskā iedarbība

Nodé K šampūns aktivē zvīņaino plankumu izzušanu un neļauj tiem parādīties no jauna, pateicoties spēcīgu keratolītisku un keratoreducējošu vielu: salicilskābes un kadiķa ekstrakta - sinerģiskajai bioloģiskajai iedarbībai. Nodé K šampūns ir bagātināts ar intensīvu nomierinošu vielu - forskolīnu (Coleus barbatus). Tas samazina vēlmi kasīties, pateicoties sastāvā esošajam zantoksila (Zanthoxylum) ekstraktam. Maigā attīrošā bāze saudzē galvas matainās daļas un matu integritāti. Princips "bez detergentiem": tāpat kā visu Nodé šampūnu, Nodé K sastāvā ir maigas, nenolobošas attīrošas bāzes vielas, kas saudzē matu un galvas matainās daļas bioloģisko līdzsvaru, lai panāktu optimālu panesību.

Lietošana

Intensīvai aprūpei galvas matainajai daļai ar niezi (3 nedēļas): 3 mazgāšanas reizes nedēļā.
 
Uzturošai aprūpei, lai paildzinātu tā iedarbīgumu: 1 vai 2 mazgāšanas reizes nedēļā.
Saputojiet Nodé K šampūnu, viegli masējot galvas mataino daļu.
Izskalojiet un atkārtojiet.
Atstājiet uz 5 minūtēm, tad rūpīgi izskalojiet. Lai iegūtu optimālu rezultātu, pirms tam lietojiet Nodé K Concentré koncentrātu.
Nepieļaut nokļūšanu acīs. Nelietot bērniem, kas jaunāki par 3 gadiem, grūtniecības un zīdīšanas laikā. Intensīva apsārtuma gadījumā lietojiet retāk. Mēs iesakām pēc tam vai pamīšus lietot Nodé šķidro šampūnu bez detergentiem.

Sastāvs

AQUA/WATER/EAU, SODIUM LAURETH SULFATE, SODIUM COCOAMPHOACETATE, DISODIUM LAURYL SULFOSUCCINATE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, SALICYLIC ACID, CETEARYL ALCOHOL, ZEA MAYS (CORN) STARCH, C12-13 ALKYL LACTATE, POLYQUATERNIUM-10, HYDROGENATED CASTOR OIL, GLYCERIN, ACRYLATES/STEARETH-20 METHACRYLATE COPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD EXTRACT, COMPLEXE BREVETÉ D.A.F., OLEYL ALCOHOL, CITRIC ACID, POTASSIUM SORBATE, SODIUM BENZOATE, ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM ACETATE, SODIUM CHLORIDE, PLECTRANTHUS BARBATUS ROOT EXTRACT, ISOPROPYL ALCOHOL, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, LAMINARIA OCHROLEUCA EXTRACT. [BI 511]