Matricium Matricium

Atjaunojoša kopšana, stimulē ādas atjaunošanos.

Ikdienas ādas kopšana

Audu reģenerācija

Kam tas ir paredzēts?

Pieaugušie, Pusaudži

Kādas ir tā sastāvdaļas?

Apskatīt tā sastāvu
Iesaka dermatologi

Pierādīta efektivitāte

Šūnas atgūst spēju atjaunoties gluži kā 20 gadu vecumā.*

  • Stimulē šūnu reģenerāciju, piegādājot šūnām nepieciešamas barības vielas
  • Atjauno būtiskas ādas sastāvdaļas
  • Mitrina un aizsargā
  • Veicina ādas atjaunošanos pēc procedūrām 
  • Augsta panesība un drošība 
  • Nekomedogēnisks 
  • Bez aromāta 
  • Sterila lietošanas deva
Skatīt avotus

Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti saskaņā ar ekobioloģijas principiem, kas ir NAOS pieejas pamatā, lai ņemtu vērā ādas ekosistēmu un ilgstoši saglabātu ādas veselību.

Bioderma produkti ciena ādas ekosistēmu un saglabā tās veselību

MATRICIUM™ atjauno ideālu šūnu vidi, lai āda atgūtu savas atjaunošanās spējas. Tas ir izgatavots tikai no elementiem, kas dabiski atrodas ādā un ir būtiski šūnu dzīvībai, darbībai un atjaunošanai. Āda atgūst sākotnējo bioloģisko funkciju un tiek bagātināta ar visiem resursiem, kas nepieciešami ādas atjaunošanai. Gūstot labumu no UNIKĀLA STATUSA, MATRICIUM™ nav kosmētika vai zāles, bet gan MEDICĪNAS IERĪCE. Tās 100% biomimētiskā formula ir noteikta saskaņā ar standartiem farmācijas nozarē un garantē augstākā līmeņa dermatoloģisko drošību.

Seja
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija
Detalizēta Bioderma produktu lietošanas instrukcija

Izmantojiet vienu reizes devu vienai lietošanas reizei divas reizes dienā (no rīta un vakarā), līdz ādas stāvoklis ir pilnībā uzlabojies

  • Solis 1 Pēc attīrīšanas divas reizes dienā (no rīta un vakarā) uzklājiet uz sejas vienu reizes devu Matricium.
  • Solis 2 Saudzīgi iemasējiet, līdz tas uzsūcas.

Par biežāku lietošanu jautājiet padomu ārstam. Pirms lietošanas uzmanīgi izlasiet kastē atrodamo lietošanas instrukciju.

Mēs katru dienu strādājam pie mūsu produktu ietekmes uz vidi. Lielākā daļa mūsu produktu iepakojuma ir izgatavota no plastmasas un to var pārstrādāt. Visas mūsu ārējās iepakojuma kastes ir izgatavotas no papīra, kas iegūts ilgtspējīgi apsaimniekotos mežos. Lai vispareizāk pārstrādātu produktu, lūdzu, skatiet vietējās šķirošanas instrukcijas.

Āda ik dienu ir pakļauta vairākiem nelabvēlīgiem ārējiem faktoriem, taču, pateicoties tās dabiskajām aizsardzības sistēmām, tā spēj ar tiem cīnīties. Tomēr jāņem vērā, ka dažkārt šie stresa periodi kļūst arvien intensīvāki: gadalaiku maiņa, ilgstoša saules iedarbība, gaisa piesārņojums, dermatoloģiskas procedūras, piemēram, mikrodermabrāzija vai pīlings, kā arī noteiktu medikamentu lietošana. Visi šie faktori, visticamāk, izraisa kairinājumu un daudzpusīgu stresu ādai. Visās šajās situācijās āda kļūst vājāka un trauslāka, zaudē tonusu, elastību un mirdzumu.

Šūnas atgūst spēju atjaunoties gluži kā 20 gadu vecumā*

Skatīt avotus
Bioderma produktu efektivitātes pierādījumi

Šis produkts ir izstrādāts atbilstoši NAOS laboratoriju ekobioloģiskajai pieejai, lai rūpētos par jums. Šī produkta centrā:

Skatīt sastāvdaļu sarakstu