Allez au contenu Allez à la navigation

 • Dermatologu cerību īstenošana

  Iepriekš BIODERMA pastāvīgi paļāvās uz klīniskiem pētījumiem, lai izstrādātu novatoriskus produktus, un tā tas ir arī šobrīd. Būtiskais informācijas avots - dermatologi - palīdz BIODERMA pētījumos, identificējot ādas problēmas, kurām nepieciešams jauns risinājums. Sadarbība tad turpinās visā jaunievedumu procesā, lai apstiprinātu katra jaunā produkta drošumu un efektivitāti. Klīniskajos izmēģinājumos slimnīcās tiek ņemti vērā visi aspekti, sākot no panesības un beidzot ar vispiemērotāko sastāvu. BIODERMA sadarbībā ar lielākajām starptautiskajām laboratorijām bieži publicē zinātniskus un klīniskus pētījumus.

 • Atsauces patenti

  Progress zināšanās par ādas bioloģiju virza laboratorijas kolektīvu pētījumu darbu un veido pamatu BIODERMA patentiem. Laboratorijas novatorisko spēju iemiesojums - tie ir konkrēti, efektīvi risinājumi dažādām ādas problēmām. BIODERMA patenti nav iecirsti akmenī - tie pastāvīgi mainās, lai turētos kopsolī ar jaunākajiem atklājumiem ādas bioloģijā un tādējādi apmierinātu dermatologu vajadzības un viņu pacientu gaidas.

 • Nozīmīgākie BIODERMA jaunievedumi

   

  1977. gads: Nodé - bez detergentiem
  Pirmo reizi šampūns saudzē matu folikula fizioloģisko līdzsvaru un saglabā matu hidrolipīdu slāņa bioloģiskās īpašības. Tā rezultātā mati ir tīri un aizsargāti, bet galvas matainā daļa netiek kairināta.
   
  1991. gads: Sensibio H2O - micelārais ūdens
  Šis ir pirmais un vienīgais dermatoloģiskais micelārais ūdens, kas ir nevainojami bioloģiski saderīgs ar ādu - tā taukskābju esteri, micellas sastāvdaļas, ir līdzīgas ādas šūnu membrānu fosfolipīdiem un dabiski palīdz atjaunot ādas hidrolipīdu slāni, kas garantē vienreizēju panesību un labsajūtu, lai optimāli noņemtu dekoratīvo kosmētiku.
   
  2002. gads: Photoderm - Cellular Bioprotection™
  Photoderm - pirmā dermatoloģiskā saules aizsarglīdzekļu līnija, kurā apvienotā labākā virsmas aizsardzība pret UVA un UVB starojumu ar šūnu aizsardzību, kas saglabā par ādas imunitāti atbildīgās bioloģiskās struktūras un nostiprina ādas šūnu dabiskās pašaizsardzības sistēmas.
   
  2004. gads: Sebium AKN - Fluidactiv™ komplekss
  Ādai ar noslieci uz piņņu veidošanos paredzētais Fluidactiv™ komplekss iedarbojas uz vienu no galvenajiem piņņu cēloņiem - sebuma sabiezēšanu. Patentētais Fluidactiv™ komplekss bioloģiski ierobežo sebuma sabiezēšanu un regulē tā kvalitāti, tādējādi novēršot pūtīšu un komedonu veidošanos.
   
  2005. gads: Hydrabio - Aquagenium™
  Šis patents stimulē ādas dabiskās mitrināšanas spējas, veicinot divu ādā dabiski atrodamo un apūdeņošanas ciklam vajadzīgo komponentu - starpšūnu ūdens kanālu akvaporīnu un ādas aizsargbarjeru atjaunojošo lipīdu - sintēzi.
   
  2007. gads: Atoderm PP - Ecodefensine™
  Ļoti sausai un atopiskai ādai domātais Ecodefensine™ patents stimulē pašas ādas ražoto pretmikrobu peptīdu dabisko sintēzi un kavē par atopijas recidīviem atbildīgās baktērijas augšanu.
   
  2010. gads: Matricium - medicīniska ierīce audu reģenerācijai
  Matricium ir pasaules patents un plaši pazīstams zinātnisks jaunievedums ādas veselībai. MATRICIUM medicīniskā ierīce atjauno 100% biomimētisku mikrovidi, kas apgādā ar neaizstājamajiem elementiem, veicinot šūnu atjaunošanos un audu reģenerāciju.

   

 • Bioloģija dermatoloģijas labā

  BIODERMA Laboratorijas pieejas pamatā esošā izpēte un izstrāde apvieno visus pūliņus, lai pastāvīgi atrastos zinātnisko pētījumu bioloģijā un dermatoloģijā priekšējās līnijās. Pēc daudzu gadu darba līdzās starptautiskiem medicīnas speciālistiem BIODERMA ir kļuvusi par galveno spēlētāju un spēlē izšķirošu lomu revolucionāru pētījumu par ādas slimībām rezultātu īstenošanā. Ikvienā produkta izstrādes stadijā tā sadarbojas ar pētniekiem un ārstiem.

 • Allaž aizvien uz priekšu bioloģijā

  BIODERMA misija vienmēr ir bijusi labāka izpratne par ādu un jo īpaši izpratne par to, kā vesela āda zina, kā atjaunot līdzsvaru, kad rodas darbības novirzes. Ir nepieciešama patiesa kompetence ādas bioloģijā, lai izprastu cēloņus, pirms ārstēt sekas. BIODERMA kolektīvi cieši sadarbojas ar nacionālajiem un starptautiskajiem zinātniekiem un laboratorijām, kurām ir progresīvas zināšanas par ādas bioloģiju. Pastāvīgs progress fundamentālajos pētījumos nodrošina pamatu labākai izpratnei par ādas līdzsvara zuduma cēloņiem un bruģē ceļu dermatoloģiskiem jaunievedumiem.