Allez au contenu Allez à la navigation

BIODERMA - Job - Recrutment and application

BIODERMA kolektīvi

BIODERMA nemeklē tradicionālus, atbilstošus profilus, bet izvēlas cilvēkus, kuri spēj domāt netradicionāli, kas ir loģiski, ja patstāvīga domāšana ir pamatvērtība. BIODERMA Laboratorijā drosmei un oriģinalitātei ir jāiet roku rokā ar augstu kompetenci. Vairāk par visu BIODERMA kolektīviem ir kopīgas cilvēciskās vērtības un ētika, kas ir uzņēmuma, kura mērķis ir veselība, priekšrocības.

 • Mūsu komercdarbība

  Visupirms tā ir ieklausīšanās dermatologos, zinātniskajos pētniekos no visas pasaules, farmaceitos un pacientos, kuri cieš no dažādām ādas slimībām. Tad tā ir cilvēka ādas bioloģisko procesu izpēte, ādas reakciju analīze un problēmu cēloņu izpratne. Nākamā ir ādas problēmu efektīvu risinājumu atrašana, vienmēr saudzējot ādas dabiskās bioloģiskās funkcijas. Visbeidzot tā ir dermatologu piesaistīšana, lai apstiprinātu mūsu ādas kopšanas līdzekļus, pirms tie nonāk aptiekās.

  Šāda ir ražošanas, loģistikas, tirgvedības un komunikācijas nodaļu un visu kolektīvu, kas atbalsta jaunievedumus un garantē to panākumus, loma.

 • BIODERMA un karjera

  BIODERMA vienmēr meklē talantīgus cilvēkus! Mēs piesaistām darbiniekus ar spēcīgu personību un vienu kopīgu īpašību - vēlmi ikdienā būt saskarē ar zīmolu, ieguldīt tā vēsturē un iesaistīties aizraujošā, taču arī grūtā piedzīvojumā.

  BIODERMA Laboratorijā mēs visi aizstāvam šo vēsturi, pateicoties mūsu kopīgajai kaislībai. Lai vairāk uzzinātu par dažādu struktūru piedāvātajām iespējām Francijā un ārvalstīs, sazinieties ar mums!

 • BIODERMA kolektīvi

  BIODERMA ir aptuveni 1000 darbinieku 70 valstīs, no kuriem 250 strādā Francijā. Vidējais vecums ir 35 gadi, un Laboratorija piedāvā milzīgas izaugsmes iespējas, veidojot daudzus tiltus starp galveno biroju un pārstāvniecībām Francijā un citās valstīs. Kaislīgā un aizrautīgā BIODERMA ir uzņēmums, kurā kultivē uzņēmējdarbības garu.

   
Lapas augša