Allez au contenu Allez à la navigation

 • Mūsu koncepcija

  Unikāla koncepcija: bioloģiskais mimētisms

  Balstoties uz ādas pilnīgu respektēšanu, BIODERMA produkti ar savām sastāvdaļām un iedarbības veidiem imitē ādas dabiskos bioloģiskos mehānismus. Izstrādājot produktus, BIODERMA izvēlas vistīrākās aktīvās vielas, izmantojot ādā dabiski atrodamās molekulas, lai panāktu labāku panesību. Atkarībā no funkciju traucējuma BIODERMA produkti saglabā, aktivē vai atjauno ādas dabiskos procesus.

 • Mūsu misija

  Absolūta prasība - dermatoloģiskā drošība

  BIODERMA vienmēr ir mēģinājusi apvienot teicamu efektivitāti un labāku panesību katram ādas tipam un stāvoklim. Lai garantētu vislielāko dermatoloģisko drošību, BIODERMA produkti satur ļoti ierobežotu skaitu sastāvdaļu un aktīvās vielas optimālās devās. Ņemot vērā medicīnas autoritāšu ieteikumus, BIODERMA izslēdz visus dermatoloģiski apšaubāmos produktus. Šī apņemšanās atspoguļojas produktu izstrādes hartā, kas ir piemērojama visu produktu izstrādei, un kuras pamatā ir zinātniskā metode. Šī bezkompromisu pieeja ir izskaidrojums, kāpēc BIODERMA produkti uzlabo ādas panesību un palīdz mazināt tās reaktivitāti. Tāpēc visu šo produktu priekšrocība ir patentētais dabiskais DAF komplekss.

 • Bioderma harta

  Bioderma hartā ietverti 8 ekskluzīvi principi

  1. BIOLOĢISKI patenti

  Visi BIODERMA produkti ir izstrādāti, sadarbojoties ar biologiem un dermatologiem. Tie balstās uz bioloģisku iedarbību uz dermatoloģisko problēmu cēloņiem un sekām, lai ilgtermiņā tos izlabotu.

  2. Ādas PANESĪBA

  BIODERMA produktu sastāvi uzlabo ādas panesību un pastiprina tās spējas pretoties vides ietekmei, balstoties uz unikālu patentu: D.A.F. - dermatoloģiski uzlabotu sastāvu.

  3. DERMATOLOĢISKĀ DROŠĪBA

  3 stingri un ātri likumi teicamai efektivitātei un labākai panesībai:lietot tikai tādas sastāvdaļas, kas ir tiešām nepieciešamas,izvēlēties vistīrāko aktīvo sastāvdaļu optimālas devas,izvēlēties ādā jau atrodamas molekulas.

  4. Zinātniski ATZĪTAS AKTĪVĀS SASTĀVDAĻAS

  BIODERMA izmantotās sastāvdaļas un komponenti atbilst diviem mūsu produktu sastāvu pamata kritērijiem: bioloģisks iedarbīgums un dermatoloģiska drošība.

  5. Piesardzības princips

  BIODERMA sliecas izslēgt dermatoloģiski apšaubāmus produktus un sastāvdaļas: parabēnus, ftalātus, formolu, formaldehīdu u.c.

  6. Drošības un efektivitātes testi

  Katrā BIODERMA produktā ir ievēroti medicīnas autoritāšu un vadošo dermatoloģijas klīniku noteiktie visstingrākie ieteikumi.

  7. Klīniskie pētījumi

  Attiecībā uz visiem BIODERMA ādas kopšanas līdzekļiem tiek veikti klīniski pētījumi dermatoloģijas, alergoloģijas un toksikoloģijas speciālistu uzraudzībā. Šie pētījumi pēc tam tiek publicēti zinātniskos atsauces žurnālos.

  8. Vispārēja izsekojamība

  BIODERMA ir apņēmusies kontrolēt komponentu izcelsmi un nodrošināt to un produktu vispārēju izsekojamību, ievērojot kosmētikas nozarē spēkā esošos standartus.

 • Bioloģija un dermatoloģija

  BIODERMA, dermatoloģijas laboratorija

  Būdams celmlauzis jau kopš 20. gadsimta 70. gadiem, uzņēmums BIODERMA ir ieguvis unikālu kompetenci, kas kalpo dermatoloģijai. Šīs oriģinālās zinātniskās pieejas pamatā visupirms ir zināšanas par ādu un tās bioloģiskajiem mehānismiem, lai izstrādātu produktus, iedvesmojoties no šiem mehānismiem.

 • Mūsu modelis

  Viens modelis: vesela āda

  Visu BIODERMA pētījumu pamatā ir veselas ādas, tās šūnu un līdzsvara zuduma izpēte. Āda runā pati savā valodā, un BIODERMA nenogurstoši mēģina to saprast. Āda mainās un cieš no vides stresa faktoriem. Tāpēc slimības, ārstēšana ar medikamentiem, novecošana un daudzi citi faktori var ietekmēt tās līdzsvaru un izraisīt tās darbības traucējumus. BIODERMA mērķis ir no jauna aktivēt ādas dabiskos resursus, lai palīdzētu tai pretoties un atgūt savas normālās funkcijas, kādas tās ir veselā ādā.