Allez au contenu Allez à la navigation

Laboratorija

BIODERMA Dermatological Laboratory - History, Innovation, Research
 • Laboratorijas vēsture : tālredzīgs un dāsns zīmols

  Laboratorijas vēsture

  BIODERMA zīmols vienmēr ir bijis uzticīgs savai pārliecībai, sekojis savai intuīcijai un aizstāvējis savu neatkarības garu. Ar tādu pat patiesu dedzību BIODERMA ir centusies izprast ādas bioloģiju un darbojusies ar tādu pat vēlmi pēc jaunievedumiem un līdzdalības dermatoloģijas pirmatklājumos, atmetot iepriekšpieņemtas koncepcijas un izveidojušās dogmas.

  Skatīt vairāk
 • Bioderma filozofija

  Būdams celmlauzis jau kopš 20. gadsimta 70. gadiem, uzņēmums BIODERMA ir ieguvis unikālu kompetenci, kas kalpo dermatoloģijai. Šīs oriģinālās zinātniskās pieejas pamatā visupirms ir zināšanas par ādu un tās bioloģiskajiem mehānismiem, lai izstrādātu produktus, iedvesmojoties no šiem mehānismiem.

  Skatīt vairāk
 • Innovation et Research BIODERMA - Biology and Dermatology, Patents

  Jaunievedumi un pētījumi

  BIODERMA Laboratorijas pieejas pamatā esošā izpēte un izstrāde apvieno visus pūliņus, lai pastāvīgi atrastos zinātnisko pētījumu bioloģijā un dermatoloģijā priekšējās līnijās.

  Skatīt vairāk
 • BIODERMA visā pasaulē

  BIODERMA ir starptautiski orientēta un pieejama dermatologiem un viņu pacientiem visā pasaulē.

  Skatīt vairāk
 • BIODERMA - Job - Recrutment and application

  BIODERMA kolektīvi

  BIODERMA nemeklē tradicionālus, atbilstošus profilus, bet izvēlas cilvēkus, kuri spēj domāt netradicionāli, kas ir loģiski, ja patstāvīga domāšana ir pamatvērtība. BIODERMA Laboratorijā drosmei un oriģinalitātei ir jāiet roku rokā ar augstu kompetenci. Vairāk par visu BIODERMA kolektīviem ir kopīgas cilvēciskās vērtības un ētika, kas ir uzņēmuma, kura mērķis ir veselība, priekšrocības.

  Skatīt vairāk